Strona główna/Aktualności/Akcja CZYTAM SOBIE. PIERWSZA KLASA! w naszej szkole

Akcja CZYTAM SOBIE. PIERWSZA KLASA! w naszej szkole

22 Października 2020

Z radością informujemyo tym, że dzięki staraniom wychowawcy nasze pierwszaki zakwalifikowały się do akcji " Czytam sobie. Pierwsza klasa!" realizowanej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i Wydawnictwo HarperCollins Polska we współpracy z programem Szkoła Ucząca Się. Główne cele programu to zachęcenie do dzieci do nauki samodzielnego czytaniai pokazywanie, że czas z książką może być przyjemny, aktywny i twórczy oraz że czytanie ma pozytywny wpływ na własną przyszłość. Do szkoły trafił już pakiet materiałów. Są wśród nich egzemplarze książek z serii " Czytam sobie", karty czytelnicze, zakładki do książek, plany lekcji i dyplomy. Dla rodziców mamy poradniki " Jak wspierać naukę czytania i rozbudzać pasję czytelniczą u swoich dzieci". Rozpoczynamy więc tę czytelniczą przygodę.

Mamy nadzieję, że dla wszystkich pierwszaków to będzie fascynująca podróż do krainy literatury i w przyszłości chętnie będą czytać książki.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację