Logotyp jednostki organizacyjnej

Szkoła Podstawowa nr 1 w Czeladzi im. Stanisławy ŁakomikStrona pełni funkcję BIP

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

12 KWI 2019

DRODZY RODZICE I OPIEKUNOWIE!

Stanęliśmy w obliczu podjęcia trudnej decyzji: walczyć o zmiany służące nie tylko nam, ale przede wszystkim dzieciom i młodzieży czy też biernie przyglądać się frustracji społeczności szkolnej, chaosowi, który zapanował. Wybraliśmy bardzo trudną drogę, licząc na Państwa zrozumienie.
Wiemy, że martwicie się o przyszłość swoich dzieci. Wśród nas nauczycieli też są rodzice, więc z empatią pochylamy się nad Państwa rozterkami. Najchętniej, jak każdego dnia, rozpoczęlibyśmy pracę z dziećmi, ale czujemy się oszukani i poniżeni. Fala oszczerstw i kłamstw na temat naszej pracy i zarobków przepełniła czarę goryczy!
Edukacja naszych dzieci powinna być jedną z ważniejszych trosk rządzących państwem. Wiemy, że uczniowie przyglądają się pilnie naszym działaniom. Zawsze uczymy ich, że w życiu liczą się ważne wartości, takie jak: WIERNOŚĆ SWOIM PRZEKONANIOM, POŚWIĘCENIE DLA WAŻNYCH IDEI, WYTRWAŁOŚĆ W DĄŻENIU DO WYŻSZYCH CELÓW, LOJALNOŚĆ, JEDNOŚĆ, ZGODA, SZACUNEK.
Jeżeli teraz przerwiemy protest, w chwili gdy nie udało się zawrzeć porozumienia, na które godzą się obie strony, stracimy wiarygodność w oczach naszych uczniów.
Pamiętajcie Państwo, że walczymy o lepszą edukację dla Waszych dzieci, by uczyły się w nowoczesnej, dobrze zorganizowanej szkole. Bez przeładowanej i nieprzemyślanej podstawy programowej.

Dla nas jest bardzo ważne wsparcie, które nam okazujecie.
Dziękujemy z całego serca!

Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 w Czeladzi.

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację: 
  • Pierwsza publikacja:  
  • Aktualizacja publikacji:  
  • Wytworzenie publikacji:  
  • Zatwierdzenie informacji:  
Drukuj Liczba odwiedzin: 56
ul. Reymonta 80, 41-250 Czeladź
TEL./FAX: (32) 265-15-57
e-mail sp1[at]sp1.czeladz.pl

Dane adresowe

Szkoła Podstawowa nr 1 w Czeladzi im. Stanisławy Łakomik

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl