Strona główna/Aktualności/E TWINNING NATIONAL QUALITY LABEL DLA SP 1

E TWINNING NATIONAL QUALITY LABEL DLA SP 1

3 Października 2023

W ramach projektu eTwinning uczniowie naszej szkoły mieli niezwykłą możliwość współpracy z jedną ze szkół z Łotwy. Nasz międzynarodowy projekt "Mit Freude Deutsch lernen" okazał się ogromnym sukcesem. Wiele godzin spędzonych na komunikacji online i wymianie pomysłów zaowocowało nie tylko zdobyciem nowych doświadczeń, ale również uzyskaniem Krajowej Odznaki Jakości eTwinning National Quality Label dla nauczyciela prowadzącego projekt Edyty Kozieł oraz dla naszej szkoły. To ogromne wyróżnienie dla nas wszystkich i dowód na nasze zaangażowanie i wysiłek włożony w realizację projektu. Praca nad projektem była nie tylko wyjątkowo inspirująca, ale także przyczyniła się do rozwoju umiejętności uczniów, takich jak umiejętność pracy w zespole, komunikacji, kreatywności, przedsiębiorczości czy rozumienia i wykorzystywania nowoczesnych technologii (TIK). Wspólnie ze szkołą łotewską pracowaliśmy nad różnymi tematami, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami. Dzięki temu nie tylko poszerzaliśmy nasze horyzonty, ale również rozwijaliśmy umiejętności interpersonalne i społeczne. Uczniowie mieli szansę na współpracę ze swoimi rówieśnikami pochodzącymi z zupełnie innego kraju, co pozwoliło im na rozwinięcie umiejętności językowych oraz zdobycie nowej perspektywy na wyzwania, które stawia przed nimi współczesny świat.

ek