ZIELONA SZKOŁA

22 Czerwca 2023

W tym roku szkolnym, w dniach od 09 do 19 czerwca, uczniowie klasy III przebywali na zielonej szkole w Pogorzelicy. Dla większości dzieci był to pierwszy, samodzielny wyjazd bez rodziców. Towarzyszyło temu wiele emocji.
Podczas pobytu w Pogorzelicy trzecioklasiści uczestniczyli w licznych zajęciach m.in. sportowych, relaksacyjnych, krajoznawczych. Każdy uczestnik zielonej szkoły przeszedł chrzest morski. Wszyscy świetnie się bawili. Nie było czasu na nudę.
Wyjazd na zieloną szkołę był okazją do większej integracji klasy. Dzieci uczyły się samodzielności, odpowiedzialności, współżycia w grupie, przełamywały swoje lęki i obawy. Do domu wróciły z bagażem wspaniałych przygód, fascynujących przeżyć i niesamowitych wspomnień.