11 LUT 2020

OFERTA DLA DZIECI NA TURNUS ZDROWOTNY

Zapraszamy dzieci do Ośrodka Leczniczo -Rehabilitacyjnego ,,BUCZE" w Górkach Wielkich k/ Brennej, (16 km od Bielska Białej)na turnus zdrowotny refundowany przez NFZ. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 6-17 lat ,ze schorzeniami dróg oddechowych oraz celem diagnostyki układu oddechowego.
W trakcie pobytu dzieci korzystają z zabiegów: inhalacje, masaże, hydromasaże,itp.
dzieci mające wady postawy- z gimnastyki korekcyjnej .NOWOŚĆ!- Co drugi dzień haloterapia.
Jeden taki seans = trzy dni nad morzem.Z seansów korzystają wszystkie dzieci (co drugi dzień).
oferujemy testy skórne, badania spirometryczne, diagnostykę badań laboratoryjnych.
Podczas pobytu dzieci realizują obowiązek szkolny. Po zakończonym turnusie oceny wysyłamy do szkoły.
W okresie, kiedy dziecko jest w Ośrodku macierzysta szkoła nie wpisuje absencji.
Dzieci przebywające na leczeniu i diagnostyce zakwaterowane są w pokojach 3 osobowych, posiadamy nowoczesne węzły sanitarne,oraz świetlice dzienne. Dzieci objęte są całodobową opieką lekarską, pielęgniarską. W godz.6-22 -opiekę sprawują także opiekunowie grup.
Wyżywienie pełne-śniadanie, obiad (dwa dania), podwieczorek, kolacja.
Proponujemy atrakcje np.wycieczkę do Wytwórni Filmów Rysunkowych Bolka i Lolka w Bielsku Białej
lub wycieczkę na skocznię Małysza. Całodniowa wycieczka do Chaty Chlebowej i naukę wypiekania chleba.

Wszelkich informacji udziela koordynator wyjazdu Ewa Kłosińska tel. 507 081 748.
Opłata organizacyjna wynosi 380 zł . Przywozimy i odwozimy dzieci autokarem.

Konieczne jest skierowanie od lekarza POZ wystawione na kuponie lub na druku skierowania do szpitala (nie skierowanie do sanatorium). W nagłówku nazwa naszego ośrodka lub skierowanie na rehabilitację pulmonologiczną. Dgn. Astma oskrzelowa J 45, lub : podejrzenie astmy oskrzelowej, częste zapalenie oskrzeli, inf .dolnych dróg oddechowych, inf .dróg oddechowych z wywiadu, stan po zapaleniu płuc (jedno z w/w rozpoznań) plus schorzenie współistniejące-jeśli jest. Skierowanie ma być wypisane przez lekarza pediatrę w por D lub alergologa, pulmonologa.

Wszelkie dodatkowe informacje udzielane telefonicznie 507 081 748

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości