• Znaleziono 167 wiadomości.

• Pierwsza
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17

18 maja 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 7 w Czeladzi odbyła się IV edycja Gminnego Konkursu z Języka Angielskiego dla szkół podstawowych MACMILLAN 2016.

Nasi uczniowie po raz kolejny pokazali, że świetnie sobie radzą z zadaniami matematycznymi na najwyższym poziomie.

13 maja klasa 2 b w ramach projektu "Zdrowo jem, więcej wiem" zaprezentowała pokaz multimedialny pt : "Wybieram zdrowie i zdrowe odżywianie".

JEDZ ZDROWO I KOLOROWO

W ramach projektu "Zdrowo jem, więcej wiem!" klasy Ia, Ic i IIb przeprowadziły zajęcia pod tytułem "Zdrowe jedzenie włącza myślenie".

TARNOWSKIE GÓRY

12 maja uczniowie klas czwartych wraz z opiekunami pojechali na wycieczkę do Tarnowskich Gór. Zwiedzali tam zabytkową kopalnię srebra.

LAUREACI KONKURSU WOJEWÓDZKIEGO

W kwietniu, na sesji Rady Miejskiej w Czeladzi, burmistrz miasta pan Zbigniew Szaleniec pogratulował i uroczyście wręczył ...

Zbiórkę „Okulary dla Afryki”, organizuje Klinika OKULUS i dr Iwona Filipecka, ambasadorka fundacji Dzieci Afryki i pomysłodawczyni zbiórki oraz akcji „Okuliści dla Afryki”. Po raz drugi swoje siły połączyli pracownicy Okulusa oraz wolontariusze Fundacji Dzieci Afryki. Poprzednim razem udało im się zebrać ponad 6 tys. sztuk okularów! Przyłącz się do akcji, to tak niewiele kosztuje!

Gminny Konkurs Wiedzy o Czeladzi odbył się dnia 27 kwietnia 2016 r. o godzinie 9.00 w siedzibie Muzeum Saturn w Czeladzi

WIOSNA W BŁĘKITNEJ SUKIENCE BIERZE KROKUSY NA R

Na początku kwietnia w naszej szkole trwało poruszenie. Okazało się, że uczniowie klasy I a i II a pod opieką wychowawców przygotowali wiosenne przedstawienie dla swoich kolegów z klas I-III. Spektakl nosił tytuł „Wiosna w pracowni malarza Pankracego”.

OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA ZIEMI

22 kwietnia 2016 roku w Galerii Sztuki Współczesnej Elektrownia uczestniczyliśmy w obchodach Międzynarodowego Dnia Ziemi zorganizowanych przez Wydział Edukacji i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Czeladź.

• Pierwsza
  • 11