• Znaleziono 167 wiadomości.

• Ostatnia
JASEŁKA 2017

22 grudnia, jak co roku w naszej szkole przed świętami Bożego Narodzenia, zostały przedstawione jasełka dla całej społeczności szkolnej.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: JASEŁKA 2017
PODZIĘKOWANIA

W imieniu Dyrekcji i Nauczycieli dziękujemy wszystkim Rodzicom i uczniom za włączenie się w pomoc na rzecz Hospicjum Św. Apostoła w Sosnowcu.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: PODZIĘKOWANIA
CO TO JEST SMOG?

Uczniowie klasy VIb przedstawili klasom młodszym i starszym prezentacje wyjaśniające czym jest smog.

Uczniowie naszej szkoły, Dominik Michalski i Beniamin Baryluk, wzięli udział w konkursie organizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Katowicach: "Książka z kubkiem herbaty- czytamy i polecamy".

MISTRZOWIE ORTOGRAFII

Uczniowie klas trzecich wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w dniach przeciwdziałania przemocy w rodzinie organizowanych przez Stowarzyszenie "MOC WSPARCIA".

TAK ŚWIĘTOWALIŚMY MIKOŁAJKI

Klasa Vb po raz drugi w tym roku wybrała się do Kopalni Kultury, aby obejrzeć film pod wymownym tytułem ,,Mikołaj w każdym z nas”.

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

6 grudnia uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawczyniami wybrali się do Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie na spektakl pt. "Niebieski kot”.

• Ostatnia