• Znaleziono 167 wiadomości.

• Ostatnia
ANDRZEJKI W III B

30 listopada to dzień, w którym uczniowie klasy III b spotkali się po południu, aby dowiedzieć się, co czeka ich w najbliższej przyszłości.

Uczniowie naszej szkoły przystąpili do Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.

IV WOJEWÓDZCKI KONKURS FOTOGRAFICZNY

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IV Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym "Biblioteka w oczach czytelnika".

KONKURSU WIEDZY BIBLIJNEJ

23 listopada w Szkole Podstawowej nr 2 w Czeladzi odbył się etap dekanalny XIII KONKURSU WIEDZY BIBLIJNEJ dla szkół podstawowych.

ŚWIĘTO ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

W poniedziałek 13 listopada społeczność szkoły uczestniczyła w uroczystej akademii z okazji Święta Odzyskania Niepodległości.

TABLICA INTERAKTYWNA W 1A

Serdecznie dziękujemy firmie Electrolux, dzięki której mamy kolejną tablicę multimedialną w naszej szkole.

NA GROBIE PATRONKI

Jedną z tradycji naszej szkoły jest coroczne odwiedzanie grobu naszej patronki Stanisławy Łakomik.

XIII KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ

Dnia 27 października 2017 r. przeprowadzony został w naszej szkole, etap szkolny XIII KONKURSU WIEDZY BIBLIJNEJ

WIZYTA W MUZEUM GÓRNOŚLĄSKIM W BYTOMIU

26 października klasy trzecie odbywały swoje zajęcia edukacyjne w Muzeum Górnośląskim w Bytomiu.

UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA NA UCZNIA

Naszym najmłodszym uczniom – 100 procentowym pierwszakom Szkoły Podstawowej nr 1 w Czeladzi - życzymy wytrwałości w zdobywaniu wiedzy oraz żeby każdy dzień w szkole był szczęśliwy i radosny!

• Ostatnia