Logotyp jednostki organizacyjnej

Szkoła Podstawowa nr 1 w Czeladzi im. Stanisławy ŁakomikStrona pełni funkcję BIP

Jesteś na: Strona główna / Aktualności

Aktualności

  • Znaleziono 356 wiadomości.

W styczniu w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I-III oraz IV-VI. Ocenie podlegała interpretacja wiersza, kultura słowa oraz ogólny wyraz artystyczny.

26 stycznia uczniowie klasy III a wraz z wychowawczynią zaprosili swoje babcie i dziadków z okazji ich święta. Poprzez zaprezentowane wiersze i piosenki chcieli wyrazić jak najwięcej dziecięcej miłości do swoich bliskich.

W klasie Ib w czwartek, 21 stycznia, odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Uczniowie tej klasy zaprosili swoje Babcie i Dziadków, aby wspólnie uczcić Ich święto. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki o babciach i dziadkach oraz zadedykowały gościom współczesny taniec.

Klasa Ib i Ic brały udział w Najmniejszym Balu Świata. Bal ten odbył się w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu i tam dzieci odbyły niebezpieczną podróż z bohaterką sztuki Królewną Migawką po olbrzymiej nodze.

We wrześniu 2015 r. „Nowoczesna Czeladź” ogłosiła konkurs żeglarski, w którym zwyciężyła klasa 6a z SP1 im. S. Łakomik w Czeladzi. W nagrodę klasa ta pojedzie wiosną nad jezioro Przeczycko- Siewierskie na bezpłatny wyjazd żeglarski, który zorganizują komandor Andrzej Kostarz oraz Stanisław Pisarek.

Dnia 08.01.2016r. opiekunowie koła filatelistycznego wraz z uczniami mieli okazję uczestniczyć w zorganizowanym przez Muzeum Saturn w Czeladzi wernisażu wystawy kartek pocztowych i fotografii zatytułowanej Urok dawnego miasta.

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację: 
  • Pierwsza publikacja:  
  • Aktualizacja publikacji:  
  • Wytworzenie publikacji:  
  • Zatwierdzenie informacji:  
Drukuj Liczba odwiedzin: 56
ul. Reymonta 80, 41-250 Czeladź
TEL./FAX: (32) 265-15-57
e-mail sp1[at]sp1.czeladz.pl

Dane adresowe

Szkoła Podstawowa nr 1 w Czeladzi im. Stanisławy Łakomik

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl