Strona główna/Nasza szkoła/Projekty edukacyjne/Praca projektowa. Jak zrealizować projekt?Praca (..)

Praca projektowa. Jak zrealizować projekt?Praca projektowa. Jak zrealizować projekt?

Klasa VIc dołączyła do ogólnopolskiego projektu ,,Praca projektowa. Jak zrealizować projekt?".
Kształtowanie umiejętności społecznych, takich jak kreatywność, samoświadomość, elastyczność, współpraca oraz empatia, jest obecnie jednym z najważniejszych zadań szkoły. Takie zdolności są niezbędne z perspektywy rozwoju dzieci, ich zainteresowań i zdobywania doświadczeń.
Uczniowie nabędą te kompetencje poprzez cykl wartościowych lekcji oraz dowiedzą się jak dzielić się zadaniami w grupie, jak planować i przeprowadzać projekt, nauczą się efektywnie współpracować i dążyć do osiągnięcia wspólnego celu.