Logotyp jednostki organizacyjnej

Szkoła Podstawowa nr 1 w Czeladzi im. Stanisławy ŁakomikStrona pełni funkcję BIP

Jesteś na: Strona główna / O szkole / Nasze sukcesy

Nasze sukcesy

rok szkolny 2017/2018

SUKCESY W KONKURSACH

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

MIĘDZYNARODOWY KONKURS - KANGUR MATEMATYCZNY
ALA OWCZAREK - wyróżnienie
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - mgr Janina Operskalska
KLAUDIA EISENBARDT, JULIAN GRAD - wyróżnienie
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - mgr Iwona Gałuszewska
KLAUDIA WAŁEK, PIOTR MATRAS, DAWID ŻAK - wyróżnienie
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - mgr Katarzyna Zębala

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ORTOGRAFICZNY
IGOR PASTERNY - tytuł laureata oraz Mistrza Ortografii klas I – III
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - mgr Lilianna Mucha

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA ZADAŃ LOGICZNYCH
ALICJA OWCZAREK, IGOR PASTERNY - tytuł laureata
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - mgr Lilianna Mucha, mgr Janina Operskalska

PÓŁFINAŁ 56 OGÓLNOPOLSKIEGO MŁODZIEŻOWEGO KONKURSU FILATELISTYCZNEGO ODDZIAŁU PZF W SOSNOWCU
PT. TURYSTYKA PRZEMYSŁOWA GÓRNEGO ŚLĄSKA
I grupa 6-12 lat
JULIAN GRAD - 1 miejsce, KRZYSZTOF PUCH - 2 miejsce, MAGDALENA KALEJA - 3 miejsce
II grupa 13-15 lat
NATALIA WINIARSKA - 1 miejsce

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO
JAN PODGÓRSKI - laureat
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - mgr Bożena Balińska

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI DLA UCZNIÓW WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO
DAWID ŻAK- laureat
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - mgr Katarzyna Zębala

WOJEWÓDZKI KONKURS "PODEJMIJ WYZWANIE CZYTELNICZE"!
BENIAMIN  BARYLUK, DOMINIK MICHALSKI - I miejsce
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - mgr Małgorzsta Hat

IV WOJEWÓDZKI KONKURS FOTOGRAFICZNY: "BIBLIOTEKA W OCZACH CZYTELNIKA"
DOMINIK MICHALSKI - I miejsce
MARIA NAJBOR - wyróżnienie
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - mgr Małgorzsta Hat

KONKURSY POWIATOWE

VIII POWIATOWY KONKURS JĘZYKOWY
WIKTORIA BOBBE, OKSANA NAZIĘBŁO, KLAUDIA ZANELLO, JAN PODGÓRSKI - I miejsce
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - mgr Agnieszka Lipińska, mgr Bożena Balińska

KONKURSY REJONOWE I REGIONALNE

XXIII KONKURSU WIEDZY BIBLIJNEJ
MARIA NAJBOR - 1 miejsce, JULIAN GRAD - 2 miejsce, WERONIKA GAJDA - 3 miejsce
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - mgr Katarzyna Cyz

REGIONALNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
JAN PODGÓRSKI - III miejsce
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - mgr Bożena Balińska

XII REGIONALNY KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY SIEWIERZ
YOUNG GENERATION w składzie: MARTA BUGIEL, JULIA MATYS, ZUZANNA PASTERNY - nagroda specjalna
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - mgr Agnieszka Lipińska

REGIONALNY KONKURS RECYTATORSKI „MAŁY OKR 2018”
DOMINIK MICHALSKI - I miejsce
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - mgr Katarzyna Majcherczyk Gruszka

KONKURSY GMINNE

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI "MAŁY OKR 2018"
DOMINIK MICHALSKI - I miejsce, JULIAN GRAD - III miejsce, ZUZANNA PASTERNY - wyróznienie
NAUCZYCIELE PROWADZĄCY - mgr Katarzyna Majcherczyk-Gruszka, mgr Agata Grabowska-Maj

III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY
ALICJA OWCZAREK - wyróznienie
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - mgr Janina Operskalska

GMINNY KONKURS HUMANISTYCZNY
WERONIKA GAJDA
- II miejsce, WIKTORIA ŻMUDA - III miejsce
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - mgr Katarzyna Majcherczyk-Gruszka

GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
JAN PODGÓRSKI - I miejsce, OKSANA NAZIĘBŁO - II miejsce
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - mgr Agnieszka Lipińska

GMINNY KONKURS WIEDZY O CZELADZI
KRZYSZTOF GOLONKA - II miejsce, BARTOSZ KULCZYK - VI miejsce

KONKURSY SZKOLNE

SZKOLNY KONKURSU „MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA”
Recenzja książki:
MAŁGORZATA NOWAK - 1 miejsce, KRZYSZTOF GOLONKA - 2 miejsce
Ilustracja do książki:
JOANNA BARĆ, EWA GAJDA - 1 miejsce, MAJA NOWAK, DOMINIK KWINTA - 2 miejsce, LENA MATYJA, ZUZANNA DULIŃSKA - 3 miejsce
Wyróżnienie:
PAULINA BRZEZIŃSKA, KONRAD KRÓL, TYMOTEUSZ KĘDZIORSKI, JAGODA WIECZOREK, PAULINA GORCZYCA, JULIA KNAŚ

KONKURS POETYCKI "WIERSZ DLA NAUCZYCIELA"
TYMOTEUSZ WITKOWSKI, MATEUSZ KRUPA - I miejsce
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - wychowawcy świetlicy

KONKURS  NA NAJŁADNIEJSZE PRZEBRANIE "BAJKOWE POSTACIE"
PAULINA GORCZYCA, DOMINIK ŁATA - I miejsce
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - wychowawcy świetlicy

KONKURS NA NAJLEPSZEGO TANCERZA/ TANCERKĘ
DOBROMIŁA ŻUROWICZ, TYMON WRZASZCZ - I miejsce
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - wychowawcy świetlicy

XXIII KONKURSU WIEDZY BIBLIJNEJ - etap szkolny
MARIA NAJBOR, WERONIKA GAJDA, JULIAN GRAD
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - mgr Katarzyna Cyz

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO - DLA UCZNIÓW WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO 2017/2018
ZUZANNA PASTERNY i JAN PODGÓRSKI - przejscie do II etapu
NAUCZYCIELE PROWADZĄCY - mgr Agata Grabowska-Maj, mgr Anna Kusztal

WOJEWÓDZKI KONKURS Z MATEMATYKI - DLA UCZNIÓW WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO 2017/2018
DAWID ŻAK - przejscie do II etapu
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - mgr Katarzyna Zębala

WOJEWÓDZKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - DLA UCZNIÓW WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO 2017/2018
JAN PODGÓRSKI - przejscie do II etapu
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY -
mgr Bożena Balińska

KONKURS " JEDYNKA- MOJA SZKOŁA"
klasy trzecie
3A - I miejsce, 3B - II miejsce, 3C - III miejsce
klasy czwarte
4A - I miejsce, 4B - II miejsce, 4C - III miejsce
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - wychowawcy świetlicy

PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK
klasy I-III
IGOR PASTERNY- I miejsce, KACPER HABER- II miejsce, PAULINA BRZEZIŃSKA, MAJA NALEPA, MAJA NOWAK- III miejsce, ANNA URBANN, ZUZANNA RAGAN - wyróznienie
klasy IV-VII
WERONIKA GAWRON- I miejsce, ANNA MATYSZKIEWICZ- II miejsce, JULIA GĄSIOR, ALEKSANDRA ŻONTOŁ- III miejsce, NATALIA WINIARSKA - wyróżnienie 
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - mgr inż. Jolanta Przybylska

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "KARTKA BOŻONARODZENIOWA"
klasy I-III
JAGODA PASIEKA- I miejsce, NIKOLA JURASZEK- II miejsce, JULIA BUJAK, MIKOŁAJ MICHTA- III miejsce
klasy IV-VII
IZABELA KAWECKA, PATRYCJA KAWECKA- I miejsce, JAKUB ZACZKOWSKI, ADRIANNA KRAWCZYK- II miejsce, NATALIA WINIARSKA- III miejsce
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - mgr inż. Jolanta Przybylska

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI
klasy I-III
KINGA BARAN - I miejsce, SZYMON MICHALSKI- II miejsce, OLIWIA ROZANKA- III miejsce
NAUCZYCIELE PROWADZĄCY - mgr Dorota Stróżycka, mfr Janina Operskalska

klasy IV-VII
JULIAN GRAD - I miejsce, ZUZANNA PASTERNY - II miejsce, MILENA UFEL - III miejsce, WERONIKA GAWRON - wyróżnienie
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - mgr Katarzyna Majcherczyk-Gruszka, mgr Agata Graboska-Maj, mgr Anna Borzęcka, mgr Anna Kusztal

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O CZELADZI
KRZYSZTOF GOLONKA I BARTOSZ KULCZYK- awans do etapu miejskiego
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - mgr Anna Kusztal

SZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
KL.3
I m - FILIP KONIUK KL.III B
II m - WOJTEK SYPEK KL.III A
III m - KAROLINA KACPEREK KL.III B
KL.4
I m - IZA KAWECKA KL.IV A
KL.5k
I m – NIKODEM CEBULSKI I SEBASTIAN KWINTA KL.V B
KL.6
I m - DOMINIK MICHALSKI KL. VI A
KL.7
I m - OKSANA NAZIĘBŁO KL. VII A
NAUCZYCIELE PROWADZĄCY - mgr Bożena Balińska, mgr Agnieszka Lipińska, mgr Katarzyna Pilc

 

SUKCESY W SPORCIE

NAUCZYCIELE PROWADZĄCY - JANINA WCISŁO, MICHAŁ JASTRZĄB, MAGDALENA TYRAŁA

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

BIEGI OGÓLNOPOLSKIE O PATERĘ DZIENNIKA ZACHODNIEGO -CHORZÓW
1m Boroń Adam, Michalski Dominik, Ufel Marcelina, Treścińska Aleksandra, Majchrzyk Martyna

KONKURSY REJONOWE

3M REJONOWE IGRZYSKA DZIECI - DRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW
w składzie: Michalski Dominik, Łata Mateusz, Golonka Krzysztof

4M REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY - BADMINTON DRUŻYNOWY DZIEWCZĄT
w składzie: Zanello Klaudia, Krawczuk Magdalena, Mrzyczek Julia

3M REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY - BADMINTON DRUŻYNOWY CHŁOPCÓW
w składzie: Piaszczyk Patryk, Kulik Norbert, Nowak Mikołaj

2M W REJONOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT
grały: Ufel Marcelina, Widlińska Natalia, Matys Julia, Krawczuk Magdalena, Chojnacka Katarzyna, Naziębło Oksana, Bobbe Wiktoria, Wąsowicz Kinga, Mrzyczek Julia

2M W REJONOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW
grali: Piaszczyk Patryk, Wałek Daniel, Pawlusek Jakub, Podgórski Jan, Motylski Jakub, Pytlewski Jan, Kurek Konrad

7M W REJONOWYCH IGRZYSKACH DZIECI - SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT
w składzie: Treścińska Aleksandra, Majchrzyk Martyna, Skowron Anna, Pasterny Zuzanna, Detko Natalia,
Wojtas Karolina

9M W REJONOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY - SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT
w składzie: Ufel Marcelina, Matys Julia, Krawczuk Magdalena, Widlińska Natalia, Karczewska Alicja,
Śmiech Oliwia.

KONKURSY POWIATOWE

3M POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY - BADMINTON DRUŻYNOWY DZIEWCZĄT
w składzie: Zanello Klaudia, Krawczuk Magdalena, Mrzyczek Julia

3M POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY - BADMINTON DRUŻYNOWY CHŁOPCÓW
w składzie: Piaszczyk Patryk, Kulik Norbert, Nowak Mikołaj

4M POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY - KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT
w składzie: Mrzyczek Julia, Ufel Marcelina, Widlińska Natalia, Wąsowicz Kinga, Kwiatek Julia, Matys Julia, Chojnacka Katarzyna, Krawczuk Magdalena, Gądek Katarzyna

1M POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI - DRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW
w składzie: Michalski Dominik, Łata Mateusz, Golonka Krzysztof

2M W POWIATOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT
grały: Ufel Marcelina, Widlińska Natalia, Matys Julia, Krawczuk Magdalena, Chojnacka Katarzyna, Naziębło Oksana, Bobbe Wiktoria, Wąsowicz Kinga, Mrzyczek Julia

2M W POWIATOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW
grali: Piaszczyk Patryk, Wałek Daniel, Pawlusek Jakub, Podgórski Jan, Motylski Jakub, Pytlewski Jan, Kurek Konrad

6M W POWIATOWYCH IGRZYSKACH DZIECI - SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT
w składzie: Treścińska Aleksandra, Majchrzyk Martyna, Skowron Anna, Pasterny Zuzanna, Detko Natalia,
Wojtas Karolina

7 M W POWIATOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY - SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT
w składzie: Ufel Marcelina, Matys Julia, Krawczuk Magdalena, Widlińska Natalia, Karczewska Alicja,
Śmiech Oliwia.

KONKURSY GMINNE

2M MIEJSKIE IGRZYSKA DZIECI - SIATKÓWKA CHŁOPCÓW
w składzie: Michalski Dominik, Łata Mateusz, Styczeń Jakub, Koszela Jakub, Gwara Filip, Kwinta Sebastian, Żurek Cezary, Klonek Igor, Baryluk Beniamin.

4M MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY - SIATKÓWKA CHŁOPCÓW
w składzie: Piaszczyk Patryk, Wałek Daniel, Nowak Mikołaj, Urbański Jakub, Motylski Jakub, Pytlewski Jan, Pawlusek Jakub, Żak Dawid.

2M MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY - BADMINTON DRUŻYNOWY DZIEWCZĄT
w składzie: Zanello Klaudia, Krawczuk Magdalena, Mrzyczek Julia

2M MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY - BADMINTON DRUŻYNOWY CHŁOPCÓW
w składzie: Piaszczyk Patryk, Kowalski Mateusz

2M MIEJSKIE IGRZYSKA DZIECI - BADMINTON DRUŻYNOWY CHŁOPCÓW
w składzie: Michalski Dominik, Łata Mateusz, Golonka Krzysztof

3M MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY - DRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW
w składzie: Piaszczyk Patryk, Urbański Jakub

2M MIEJSKIE IGRZYSKA DZIECI - DRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW
w składzie: Michalski Dominik, Łata Mateusz, Kossakowski Antoni

1M MIEJSKIE IGRZYSKA DZIECI - SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT
w składzie: Pasterny Zuzanna, Gruszczyńska Małgorzata, Zgraj Oliwia, Skowron Anna, Treścińska Aleksandra, Majchrzyk Martyna, Kościuszko Julia

2M MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY - SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT
w składzie: Ufel Marcelina, Przybyłek Zuzanna, Widlińska Natalia, Matys Julia, Śmiech Oliwia, Karczewska Alicja

3M MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY - SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW
w składzie: Boroń Adam, Matysek Filip, Kulik Norbert, Motylski Jakub, Wałek Daniel, Piaszczyk Patryk

4M MIEJSKIE IGRZYSKA DZIECI - SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW
w składzie: Styczeń Jakub, Koszela Jakub, Łata Mateusz, Matyszkiewicz Piotr, Żurek Cezary, Michalski Dominik.

2M MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
grali: Piaszczyk Patryk, Wałek Daniel, Zając Szymon, Pawlusek Jakub, Podgórski Jan, Kulik Norbert, Matysek Filip, Motylski Jakub, Żak Dawid, Pytlewski Jan

3M MIEJSKIE IGRZYSKA DZIECI W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
grali: Łata Mateusz, Kossakowski Antoni, Michalski Dominik, Styczeń Jakub, Koszela Jakub, Żurek Cezary, Klonek Igor, Urban Krzysztof, Kwinta Sebastian, Surowiec, Bednarczyk Adrian

MEMORIAŁ LEKKOATLETYCZNY IM JÓZEFA PAWEŁCZYKA -ZESPOŁOWO 2M
Indywidualnie:
4m Chojnacka Katarzyna 100m 16.26s
7m Śmiech Oliwia 100m 17.07s
pk Zanello Klaudia 100m 16.66s
8m Boroń Adam 100m 14.24s
9m Piaszczyk Patryk 100m 14.25s
6m Krawczuk Magdalena 300m 59.36s
5m Kulik Norbert 300m 49.99s
7m Wałek Daniel 300m 50.90s
pk Pytlewski Jan 300m 53.12s
2m Ufel Marcelina 600m 2.05.99s
6m Przybyłek Zuzanna 600m 2.31.92s
3mBoroń Adam 1000m 3.28.0s
5m Piaszczyk Patryk 1000m 3.41.0s
2m Ufel Marcelina kula 3 kg 7.65m
4m Mrzyczek Julia kula 3 kg 6.86m
6m Nowak Mikołaj kula 5 kg 6.47m
7m Kulik Norbert kula 5 kg 5.99m
pk Motylski Jakub kula 5 kg 5.48m
pk Matysek Filip kula 5 kg 5.10m
3m Przybyłek Zuzanna skok w dal 3.66m
4m Wałek Daniel skok w dal 3.97m
2m Gruszczyńska Małgorzata 60m 8.95s
7m Zgraj Oliwia 60m 10.51s
1m Baryluk Beniamin 60m 8.93s
5m Michalski Dominik 60m 9.37s
7m Majchrzyk Martyna 300m 59.72s
9m Skowron Anna 300m 1,02.67s
pk Garczyk Julita 300m 58.70s
1m Baryluk Beniamin 300m 51.40s
7m Koszela Jakub 300m 59.76s
2m Treścińska Aleksandra 600m 2,11.73s
5m Pasterny Zuzann 600m 2.26.99s
1m Styczeń Jakub 1000m 3.31.13s
4m Michalski Dominik 1000m 3.36.97s
7m Zatoń Julia p.pal 27.5m
8m Żmuda Wiktoria p.pal 25.0m
3m Pyrć Adrian p.pal 44.0m
4m Łata Mateusz p.pal 43.0m
4m Detko Natalia skok w dal 3.72m
8m Zgraj Oliwia skok w dal 3.32m
4m Łata Mateusz skok w dal 3.96m
7m Styczeń Jakub skok w dal 3.42m

2M W MIEJSKICH IGRZYSKACH DZIECI W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
grały: Tarnówka Aleksandra, Detko Natalia, Pasterny Zuzanna, Kołodziejczyk Sylwia, Kościuszko Julia, Skowron Anna, Zgraj Oliwia ,Garczyk Julita, Wojtas Karolina, Zatoń Julia, Gąsior Julia, Soćko Natasza, Ziębińska Julia, Lysik Aniela, Włodarczyk Maja.


3M W MIEJSKICH IGRZYSKACH DZIECI W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
grali: Łata Mateusz, Michalski Dominik, Styczeń Jakub, Żurek Cezary, Gosk Konrad, Szyller Hubert, Baryluk Beniamin

3M W MIEJSKICH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
grali: Piaszczyk Patryk, Wałek Daniel, Zając Szymon, Podgórski Jan, Matysek Filip, Motylski Jakub, Pytlewski Jan, Partyka Patryk, Nowak Mikołaj

3M W MIEJSKICH IGRZYSKACH DZIECI W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW
grali: Łata Mateusz, Kossakowski Antoni, Michalski Dominik, Styczeń Jakub, Żurek Cezary, Klonek Igor, Bednarczyk Adrian, Gosk Konrad, Baryluk Beniamin

2M W MIEJSKICH IGRZYSKACH DZIECI W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT
grały: Tarnówka Aleksandra, Detko Natalia, Pasterny Zuzanna, Kołodziejczyk Sylwia, Skowron Anna, Zgraj Oliwia, Garczyk Julita, Wojtas Karolina, Gąsior Julia, Soćko Natasza, Ziębińska Julia, Lysik Aniela

2M W MIEJSKICH IGRZYSKA MŁODZIEŻY W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT
grały: Ufel Marcelina, Przybyłek Zuzanna, Widlińska Natalia, Matys Julia, Śmiech Oliwia, Karczewska Alicja, Krawczuk Magdalena, Chojnacka Katarzyna, Naziębło Oksana , Bobbe Wiktoria, Wąsowicz Kinga

2M W MIEJSKICH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW
grali: Piaszczyk Patryk, Wałek Daniel, Zając Szymon, Pawlusek Jakub, Podgórski Jan, Motylski Jakub, Pytlewski Jan, Kurek Konrad

1M BIEGI PRZEŁAJOWE I NW Z OKAZJI BARBÓRKI
1m zespołowo : Jankowski Oskar, Ufel Marcelina, Pasterny Zuzanna, Pasterny Igor, Michalski Dominik, Michalski Szymon, Boroń Adam
indywidualnie:
kl IV i mł
3m Jankowski Oskar udział Pasterny Igor
kl. 5-6
3m Pasterny Zuzanna
1m Michalski Dominik
kl VII
2m Ufel Marcelina
1m Boroń Adam
Nordic Walking
1m Ufel Marcelina, 2m Pasterny Zuzanna, 1m Michalski Dominik

1M MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT
grały: Ufel Marcelina, Widlińska Natalia, Krawczuk Magdalena, Chojnacka Katarzyna, Wąsowicz Kinga, Mrzyczek Julia, Karczewska Alicja, Gądek Katarzyna, Przybyłek Zuzanna, Kwiatek Julia
 
 
 
rok szkolny 2016/2017

SUKCESY W KONKURSACH

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
MARCELINA UFEL Z KLASY VI A - LAUREATKA
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - mgr AGATA GRABOWSKA - MAJ

KONKURSY REJONOWE I REGIONALNE

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
MARCELINA UFEL - zakwalifikowanie się do III etapu (wojewódzkiego)
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - mgr AGATA GRABOWSKA - MAJ

X REGIONALNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO POD TYTUŁEM: „YOU CAN COUNT ON ME!” 
JAN PODGÓRSKi - I MIEJSCE, WIKTORIA BOBBE - III MIEJSCE
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY - mgr BOŻENA BALIŃSKA, mgr AGNIESZKA LIPIŃSKA

KONKURSY GMINNE

GMINNY KONKURS NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ "FRANCJA W OCZACH DZIECKA"
ZUZANNA PASTERNY (kl. VIa) - II MIEJSCE
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY – mgr VIOLETTA KAZIRODEK
 
XIII GMINNYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS VI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
WIKTORIA BOBBE - II MIEJSCE, JAN PODGÓRSKI - III MIEJSCE.
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY – mgr BOŻENA BALIŃSKA, mgr AGNIESZKA LIPIŃSKA
 
GMINNY KONKURS MATEMATYCZNO - INFORMATYCZNY
JULIA MATYS - I MIEJSCE
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY – mgr KATARZYNA ZĘBALA, mgr VIOLETTA KAZIRODEK
 
GMINNY KONKURS RECYTATORSKI
DOMINIK MICHALSKI - I MIEJSCE
WERONIKA GAWRON - WYRÓŻNIENIE
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY – mgr ANNA KUSZTAL, mgr KATARZYNA MAJCHERCZYK - GRUSZKA
 
GMINNY KONKURS "CO ZROBIŁEŚ, LUB MOŻESZ ZROBIĆ DLA SENIORA W SWOIM ŚRODOWISKU"
JULIA BIERNACKAA - I MIEJSCE
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY – mgr KATARZYNA MAJCHERCZYK - GRUSZKA
 
GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO MACMILLAN SCHOOL TOURNAMENT V 2017
JAN PODGÓRSKI - I MIEJSCE
WIKTORIA BOBBE - II MIEJSCE
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY – mgr BOŻENA BALIŃSKA, mgr AGNIESZKA LIPIŃSKA

KONKURSY SZKOLNE

SZKOLNY KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

KL.3

JULIAN GRAD - I MIEJSCE
WIKTOR KOWALIK, IZA KAWECKA – II MIEJSCE
KAROLINA WAŁEK KL.IIID– II MIEJSCE


KL.4

NATALIA DETKO – II MIEJSCE
BARTOSZ KULCZYK KL.IVA, SEBASTIAN KWINTA – II MIEJSCE
ADRIANNA DUDA KL.IV B, ALAN CHACHOŁ – II MIEJSCE

KL.5

DOMINIK MICHALSKI – II MIEJSCE
NATASZA SOĆKO KL.V A - II MIEJSCE
HANNA GRABOWSKA – II MIEJSCE

KL.6

WIKTORIA BOBBE – II MIEJSCE
JAN PODGÓRSKI – II MIEJSCE
ANTONI KOSSAKOWSKI – II MIEJSCE
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY – mgr BOŻENA BALIŃSKA, mgr AGNIESZKA LIPIŃSKA

 

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

KL. I-III

I MIEJSCE – JULIAN GRAD Z KLASY III A
II MIEJSCE – WIKTOR KOWALIK Z KLASY III A
III MIEJSCE – PATRYCJA BEDNARSKA Z KLASY I A
WYRÓŻNIENIA – KATARZYNA PANCZYKOWSKA

KL. IV-VI

I MIEJSCE – DOMINIK MICHALSKI Z KLASY V A
II MIEJSCE – KATARZYNA GĄDEK Z KLASY VI A
III MIEJSCE – WERONIKA GAWRON Z KLASY VI B
WYRÓŻNIENIA- JULIA BIERNACKA, MARCELINA UFEL
NAUCZYCIEL ORGANIZATOR – mgr ANNA KUSZTAL

 

SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

KL. I-III

I MIEJSCE – IGOR PASTERNY
II MIEJSCE – MAGDALENA KALEJA, ANNA URBAN
III MIEJSCE – ANTONI ŁAGOŃ
WYRÓŻNIENIA – MAGDALENA KALEJA, EWA GAJDA


KL. IV - VI

I MIEJSCE – ZUZANNA PASTERNY, MARTA BUGIEL
II MIEJSCE – JULIA MATYS
III MIEJSCE – JULIA GĄSIOR
WYRÓŻNIENIA- ANNA MATYSZKIEWICZ, NATALIA WINIARSKA, WERONIKA GAWRON, ALEKSANDRA ŻONTOŁW- DUET
NAUCZYCIEL ORGANIZATOR – mgr JOLANTA PRZYBYLSKA

 

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O CZELADZI

DO ETAPU FINAŁOWEGO ZAKWALIFIKOWALI SIĘ - DOMINIK MICHALSKI I WIKTORIA ŻMUDA
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY – mgr ANNA KUSZTAL

 

 SUKCESY W SPORCIE

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

NAUCZYCIELE PROWADZĄCY - JANINA WCISŁO, MICHAŁ JASTRZĄB

OGÓLNOPOLSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE W CHORZOWIE
ZESPOŁOWO – 1 MIEJSCE

OGÓLNOPOLSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE DĄBROWA GÓRNICZA
DOMINIK MICHALSKI - 2 MIEJSCE

OGÓLNOPOLSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE ŚWIĘTOCHŁOWICE
UFEL MARCELINA - 3 MIEJSCE, BOROŃ ADAM - 2 MIEJSCE, MICHALSKI DOMINIK - 3 MIEJSCE I 3 IEJSCE W NORDIC WALKING

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W ORIENTACJI SPORTOWEJ CHŁOPCÓW
ZESPOŁOWO - 9 MIEJSCE
STARTOWALI: PODGÓRSKI JAN, MICHALSKI DOMINIK, ŁATA MATEUSZ, KLIMCZYK OLIWIER, REZ. MOTYLSKI JAKUB
 
WOJEWÓDZKI ZLOT OGNISK I KLUBÓW TKKF
ZESPOŁOWO - 3 MIEJSCE
STARTOWALI: UFEL MARCELINA, MICHALSKI DOMINIK, DETKO NATALIA, SKOWRON ANNA, WINIARSKA NATALIA
 

KONKURSY POWIATOWE

POWIATOWE ZAWODY W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT
ZESPOŁOWO – 2 MIEJSCE
 
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI SIATKÓWCE DZIEWCZĄT
ZESPOŁOWO - V MIEJSCE
 
MISTRZOSTWA POWIATOWE W MINI PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT – III MIEJSCE

MISTRZOSTWA POWIATOWE W MINI KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT – II MIEJSCE
MISTRZOSTWA POWIATOWE W BADMINTONIE CHŁOPCÓW – II MIEJSCE
 
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BADMINTONIE DZIEWCZĄT
ZESPOŁOWO - 4 MIEJSCE
GRAŁY: ZANELLO KLAUDIA, KRAWCZUK MAGDA, MRZYCZEK JULIA
 
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI SIATKÓWCE DZIEWCZĄT
ZESPOŁOWO - 3 MIEJSCE
GRAŁY: MRZYCZEK JULIA, MATYS JULIA, NAZIĘBŁO OKSANA, WIDLIŃSKA NATALIA, KRAWCZUK MAGDA, KARCZEWSKA ALICJA, FERDYN PAULA, GĄSIOR JULIA, KRAWCZUK MAGDA, UFEL MARCELINA
 
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BADMINTONIE CHŁOPCÓW
ZESPOŁOWO - 2 MIEJSCE
GRALI: KULIK NORBERT, ŁATA MATEUSZ, MICHALSKI DOMINIK
 
POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W ORIENTACJI SPORTOWEJ DZIEWCZĄT
ZESPOŁOWO - 1 MIEJSCE

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W ORIENTACJI SPORTOWEJ CHŁOPCÓW
ZESPOŁOWO - 1 MIEJSCE

 

KONKURSY REJONOWE

MISTRZOSTWA REJONOWE W MINI KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT – III MIEJSCE
 
3 M W REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT
ZESPOŁOWO - 3 MIEJSCA
GRAŁY: MRZYCZEK JULIA, PRZYBYŁEK ZUZANNA, MATYS JULIA, KRAWCZUK MAGDA, KARCZEWSKA ALICJA, FERDYN PAULA, KWIATEK JULIA, ZATOŃ JULIA, BOROWIECKA EMILIA, PASTERNY ZUZANNA, WĄSOWICZ KINGA, ZATOŃ JULIA, ZANELLO KLAUDIA
 
REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W ORIENTACJI SPORTOWEJ DZIEWCZĄT
ZESPOŁOWO - 3 MIEJSCE
STARTOWAŁY: PASTERNY ZUZANNA, MRZYCZEK JULIA, UFEL MARCELINA, PRZYBYŁEK ZUZANNA, SOĆKO NATASZA REZ.
 
REJONOW IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W ORIENTACJI SPORTOWEJ CHŁOPCÓW
ZESPOŁOWO - 1 MIEJSCE
STTARTOWALI: MICHALSKI DOMINIK, ŁATA MATEUSZ, KLIMCZYK OLIWIER, MOTYLSKI JAKUB REZ. PYTLEWSKI JAN, KOSSAKOWSKI ANTONI, ZAJĄC SZYMON, BARYLUK BENIAMIN
 

 KONKURSY GMINNE

NAUCZYCIELE PROWADZĄCY - JANINA WCISŁO, MICHAŁ JASTRZĄB

MIEJSKIE ZAWODY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
DZIEWCZĘTA – 2 MIEJSCE
CHŁOPCY – 3 MIEJSCE

XIX MEMORIAŁ LEKKOATLETYCZNY IM. JÓZEFA PAWEŁCZYKA
ZESPOŁOWO– 3 MIEJSCE

III MISTRZOSTWA CZELADZI W JEŹDZIE NA ROLKACH
KLASY I-III - KOTERWA JAKUB – 1 MIEJSCE, POJAWA PATRYK – 2 MIEJSCE
KLAS IV-VI - WINIARSKA NATALIA – 3 MIEJSCE
ŁATA MATEUSZ – 1 MIEJSCE, ŻAK DAWID – 2 MIEJSCE

ZAWODY MIEJSKIE W SZACHACH DRUŻYNOWYCH DZIEWCZĄT
ZESPOŁOWO – 3 MIEJSCE

ZAWODY MIEJSKIE W SZACHACH DRUŻYNOWYCH CHŁOPCÓW
ZESPOŁOWO – 3 MIEJSCE

TURNIEJ BADMINTONA
KLASY I – IV - KWINTA SEBASTIAN – 1 MIEJSCE, KOWALIK WIKTOR – 3 MIEJSCE
KLASY V – VI - KULIK NORBERT – 1 MIEJSCE

MIEJSKIE ZAWODY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
ZESPOŁOWO – 3 MIEJSCE

MIEJSKIE ZAWODY W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT
ZESPOŁOWO – 2 MIEJSCE

MIEJSKIE ZAWODY W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW
ZESPOŁOWO – 3 MIEJSCE

MIEJSKIE ZAWODY W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
ZESPOŁOWO – 1 MIEJSCE

MIEJSKIE ZAWODY W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT
ZESPOŁOWO – 1 MIEJSCE

BIEGI PRZEŁAJOWE ,,BARBÓRKA 2016"
MICHALSKI DOMINIK – 2 MIEJSCE, UFEL MARCELINA – 3 MIEJSCEM
ZESPOŁOWO – 1 MIEJSCE

I MIEJSKIE BIEGI NARCIARSKO - PRZEŁAJOWE
MARCELINA UFEL - I MIEJSCE, NATALIA NOWICKA - II MIEJSCE, EMILIA BOROWIECKA - III MIEJSCE

II MIEJSKIE BIEGI NARCIARSKO - PRZEŁAJOWE
MARCELINA UFEL - I MIEJSCE, NATALIA NOWICKA - III MIEJSCE

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI SIATKÓWCE DZIEWCZĄT
ZESPOŁOWO - II MIEJSCE

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI SIATKÓWCE CHŁOPCÓW
ZESPOŁOWO - III MIEJSCE

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT
ZESPOŁOWO – 3 MIEJSCE

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW
ZESPOŁOWO – 3 MIEJSCE

III TURNIEJ GRAND PRIX BADMINTONA
KLASY I-IV
KWINTA SEBASTIAN – 3 MIEJSCE
KLASY V – VI
KULIK NORBERT – 1 MIEJSCE, MICHALSKI DOMINIK – 3 MIEJSCE

MISTRZOSTWA CZELADZI W BADMINTONIE CHŁOPCÓW – II MIEJSCE

MISTRZOSTWA CZELADZI W BADMINTONIE DZIEWCZĄT – II MIEJSCE

I BIEGI NARCIARSKO - PRZEŁAJOWE
1M UFEL MARCELINA, 2M NOWICKA NATALIA, 3M BOROWIECKA EMILIA

II BIEGI NARCIARSKO - PRZEŁAJOWE
1M UFEL MARCELINA, 3M NOWICKA NATALIA

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI SIATKÓWCE DZIEWCZĄT
ZESPOŁOWO - 3 MIEJSCE
GRAŁY: MRZYCZEK JULIA, MATYS JULIA, NAZIĘBŁO OKSANA, WIDLIŃSKA NATALIA, KRAWCZUK MAGDA, KARCZEWSKA ALICJA, FERDYN PAULA, NOWICKA NATALIA , GĄSIOR JULIA,

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI SIATKÓWCE CHŁOPCÓW
ZESPOŁOWO - 3 MIEJSCE
GRALI: KOWALIK KONRAD, ŁATA MATEUSZ, MOTYLSKI JAKUB, PODGÓRSKI JAN, KOSSAKOWSKI ANTONI, PARTYKA PATRYK, BARYLUK BENIAMIN, PYTLEWSKI JAN, PAWLUSEK JAKUB, KULIK NORBERT

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT
ZESPOŁOWO - 3 MIEJSCE
GRAŁY: MRZYCZEK JULIA, ZATOŃ JULIA, ZANELLO KLAUDIA

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW
ZESPOŁOWO - 3 MIEJSCE
GRALI: KOSSAKOWSKI ANTONI, PODGÓRSKI JAN, KOWALIK KONRAD

III TURNIEJ GRAND PRIX BADMINTONA - KLASY IV I MŁODSZE
KWINTA SEBASTIAN - 3 MIEJSCE
III TURNIEJ GRAND PRIX BADMINTONA - KLASY V-VI
KWINTA SEBASTIAN - 3 MIEJSCE
KULIK NORBERT - 1 MIEJSCE
 
MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BADMINTONIE DZIEWCZĄT
ZESPOŁOWO - 2 MIEJSCE
GRAŁY: ZANELLO KLAUDIA, KRAWCZUK MAGDA, MRZYCZEK JULIA

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BADMINTONIE CHŁOPCÓW
ZESPOŁOWO -2 MIEJSCE
GRALI: KULIK NORBERT, ŁATA MATEUSZ, MICHALSKI DOMINIK

MISTRZOSTWA CZELADZI W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM
KL I-III
IGOR PASTERNY - 1 MIEJSCE
KLASY IV-VI
ZUZANNA PASTERNY - 1 MIEJSCE, JULIA ZIĘBIŃSKA - 2 MIEJSCE, JAN PODGÓRSKI - 2 MIEJSCE
 
IV TURNIEJ GRAND PRIX W BADMINTONIE
KLASY IV I MŁODSZE
KRÓL ZIEMOWIT - 1 MIEJSCE, KWINTA SEBASTIAN - 3 MIEJSCE
KLASY V-VI
ZANELLO KLAUDIA, MICHALSKI DOMINIK - 2 MIEJSCE, KULIK NORBERT - 3 MIEJSCE

V TURNIEJ GRAND PRIX W BADMINTONIE
KLASY IV I MŁODSZE
KRÓL ZIEMOWIT - 1 MIEJSCE
KLASY V-VI
KULIK NORBERT - 1 MIEJSCE, MICHALSKI DOMINIK - 3 MIEJSCE,
 
MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W ORIENTACJI SPORTOWEJ DZIEWCZĄT
ZESPOŁOWO - 1 MIEJSCE

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W ORIENTACJI SPORTOWEJ CHŁOPCÓW
ZESPOŁOWO - 1 MIEJSCE
1M POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W ORIENTACJI SPORTOWEJ CHŁOPCÓW
1M W REJONOWYCH IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W ORIENTACJI SPORTOWEJ CHŁOPCÓW
MICHALSKI DOMINIK, ŁATA MATEUSZ, KLIMCZYK OLIWIER, MOTYLSKI JAKUB REZ. PYTLEWSKI JAN, KOSSAKOWSKI ANTONI, ZAJĄC SZYMON, BARYLUK BENIAMIN

4-BÓJ LEKKOATLETYCZNY DZIEWCZĄT
ZESPOŁOWO - 2 MIEJSCE
STARTOWAŁY: PASTERNY ZUZANNA, MRZYCZEK JULIA, UFEL MARCELINA, PRZYBYŁEK ZUZANNA, KRAWCZUK MAGDA
4-BÓJ LEKKOATLETYCZNY CHŁOPCÓW
STARTOWALI: PODGÓRSKI JAN, MICHALSKI DOMINIK, ŁATA MATEUSZ, KLIMCZYK OLIWIER, MOTYLSKI JAKUB, STYCZEŃ JAKUB, KOWALIK KONRAD

BIEGI PRZEŁAJOWE IM E. MACZUGI KLASY IV I MŁODSZE
KRÓL ZIEMOWIT - 2 MIEJSCE, KOSZELA JAKUB - 3 MIEJSCE
BIEGI PRZEŁAJOWE IM E. MACZUGI KLASY V-VI
UFEL MARCELINA 1M MICHALSKI DOMINIK - 1 MIEJSCE, BOROŃ ADAM - 2 MIEJSCE

HARCERSKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO - ZUCHY
1M OWCZAREK ALICJA - 1 MIEJSCE, WIECZOREK JAGODA - 2 MIEJSCE
HARCERSKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO - HARCERZE
PASTERNY ZUZANNA - 1 MIEJSCE

 

 
rok szkolny 2015/2016

SUKCESY W KONKURSACH

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

 
 L.p.  Nazwa konkursu  miejsce  Imię
i nazwisko uczestnika, klasa
 Nauczyciel prowadzący
1. Ogólnopolski Konkurs dla Uczniów Szkół Podstawowych pt. "Kraina Tauronka" organizowany w ramach akcji "Bezpieczniki Taurona. Włącz dla dobra dziecka". III miejsce, zespołowo

Klasa II d

mgr Krystyna Będkowska

2. Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu STYPENDIADA Klasy I - III

Konkurs czytelniczy
Laureat

wyróżnienie

 

  Konkurs matematyczny
wyróżnienie

 

 

Konkurs plastyczny
wyróżnienia

 Piotr Matras, IIIa

 
Natalia Detko, IIIa

 

Piotr Matras, IIIa

 

 

Martyna Majchrzyk, IIIa


Oliwia Równiak, IIIb

mgr Janina Operskalska

 

 

 mgr Janina Operskalska

 

 

 mgr Janina Operskalska

mgr Beata Bałdys

3. Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu STYPENDIADA Klasy IV - VI

 Konkurs ortograficzny
III miejsce

 

 

Konkurs matematyczny,wyróznienie

 

Dominik Michalski

Dawid Wójcik

 

 Maciej Kawecki

Patryk Owczarek

Dawid Wójcik

mgr Katarzyna Majcherczyk-Gruszka

 

 

mgr Katarzyna Zębala

 4. Kangur Matematyczny 2016

wyróżnienie 

bardzo dobry

wyróżnienie

 

bardzo dobry

wyróżnienie

   Grad Julian, klasa IIa

 Matras Piotr, klasa IIIa

Kwinta Sebastian, kl. IIIb

 

Wójcik Dawid

Żak Dawid, Kawecki Maciej

 

 

                                      

mgr Dorota Stróżycka 

mgr Janina Operskalska

mgr Beata Bałdys

 

mgr Katarzyna Zębala 

 

 

 

 

 5. Półfinał 54 Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Filatelistycznego "Dolny Śląsk - zapraszamy w Sudety"

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Bojko Aleksandra

Grad Julian, Zatoń Julia

Równiak Oliwia, Grabowskia Hanna, Winiarska Natalia

mgr Antoni Krawczyk

6.

Ogólnopolski konkurs literacko-plastycznny pt. ”Kolorowe myśli... wielobarwne słowa” pod patronatem Marszałka Województwa Młopolskiego

laureaci

Wiktor Kowalik

Julian Grad.

mgr Dorota Stróżycka

KONKURSY REJONOWE I REGIONALNE

 L.p.  Nazwa konkursu, organizator
 miejsce  Imię
i nazwisko uczestnika
 klasa  Nauczyciel prowadzący
1. XXIV Powiatowy Konkurs Plastyczny Jesienne inspiracje zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach wyróżnienie Maria Najbor IV b mgr Jolanta Przybylska
2. Regionalny Konkurs Techniczny w kategorii oddziały starsze M – 1 Karmnik dla ptaków zorganizowany w ramach obchodów Święta Drzewa przez Szkołę Podstawową nr 18 w Sosnowcu III miejsce Katarzyna Gądek V a mgr Beata Wójcik
 3.

 Dekanalny konkurs religijny Ewangelia św. Łukasza

 I miejsce  Patryk Owczarek  VI a  mgr Teresa Struzik
 4. Eliminacje Rejonowe Małego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego 2016 II miejsce Domonik Michalski IV a  mgr Katarzyna Majcherczyk-Gruszka 
5.  Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych Województwa Śląskiego  Laureat  Maciej Kawecki   VI a  mgr Katarzyna Majcherczyk-Gruszka
 6.   Konkurs Przedmiotowy z Matematyki dla Uczniów Szkół Podstawowych Województwa Śląskiego Laureat  Dawid Wójcik   VI a mgr Katarzyna Zębala 
7. Regionalny Konkurs Informatyczny "Komputerowy GURU" zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 6 w Sosnowcu III miejsce Dawid Wójcik VI a mgr Violetta Kazirodek
 8.  Młodzieżowy Konkurs Plastyczny "Walka Ślązaków o Polskość" zorganizowany przez Polski Związek Filatelistów w Chorzowie wyróżnienie Michalski Dominik IV a  mgr Antoni Krawczyk 
 9. Powiatowy Konkurs "LITERACKA ZIMÓWKA" za wiersz pt. "Zimowe wspomnienie" II miejsce Zając Julia VI a mgr Katarzyna Majcherczyk-Gruszka 
10. Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Tam, gdzie mieszka muzyka" wyróżnienie II stopnia Weronika Gajda IVa mgr Jolanta Przybylska
11. Rejonowy konkurs języka angielskiegi "Black or White" wyróżnienie Maciej Kawecki VO a mgr Bożena Balińska

KONKURSY GMINNE

 L.p.  Nazwa konkursu  miejsce  Imię
i nazwisko uczestnika
 klasa  Nauczyciel prowadzący
  1. XII Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla Klas VI Szkół Podstawowych zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 3 w Czeladzi  II miejsce Maciej Kawecki VI a mgr Bożena Balińska
  2. Konkurs Żeglarski zorganizowany przez "Nowoczesną Czeladź" I miejsce Klasa VI a VI a mgr Katarzyna Zębala
3.  Gminny Konkurs Matematyczno - Informatyczny zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 3 w Czeladzi I miejsce Dawid Wójcik VI a

 mgr Katarzyna Zębala

mgr Violetta Kazirodek

 4. Konkurs Wiedzy o Czeladzi

I miejsce

III miejsce

Jan Podgórski

Marcelina Ufel

V b 

V a

mgr Anna Kusztal 
 5. Miejski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

III miejsce zespołowo

Katarzyna Gądek, Zuzanna Pasterny, Konrad Kowalik, Oliwier Kllimczyk    mgr Michał Jastrząb 
6. Czeladzkie Talenty-przegląd plastyczny

III miejsce

Patrycja Kawecka IIb mgr Jolanta Przybylska
7. Czeladzkie Talenty-przegląd muzyczny

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

 

 

Zespół TUTTI

VIOLINKI

Kwartet instrumentów dętych

Antoni Kossakowski, Lena Kossakowska

Va, Vb

 

 

 

 

mgr Jolanta Przybylska
8.

Czeladzkie Talenty-przegląd muzyczny

soliści

I miejsce

wyróżnienie

Marta Bugiel

Natalia Winiarska

Va

 

mgr Jolanta Przybylska
9.

Konkurs wiedzy o krajach anglo-i niemieckojęzycznych

II miejsce

Hanna Grabowska, Patryk Owczarek, Maciej Kawecki,

IVb, VIa

mgr Bożena Balińska 
10.

IV edycja konkursu znajomości języka angielskiego

III miejsce

Maciej Kawecki

VIa

mgr Bożena Balińska
11.

 

 

 

   
12.

Konkurs fotograficzny "Czeladź industrialnie"-kategoria reportaż

III miejsce

Mateusz Łata

  mgr Anna Kusztal

 KONKURSY SZKOLNE

 L.p.  Nazwa konkursu  miejsce  Imię
i nazwisko uczestnika
 klasa  Nauczyciel prowadzący
1. Szkolny konkurs religijny Ewangelia
św. Łukasza
I miejsce
II miejsce
III miejsce
Patryk Owczarek
Weronika Gajda
Katarzyna Gądek
VI a
IV a
 V a
mgr Teresa Struzik
 3

Konkurs na najładniejszy plakat z okazji St. Patrick's Day

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Maciej Kawecki

Weronika Gajda

Katarzyna Gądek

VI a

IV a

V a

mgr Bożena Balińska

mgr Agnieszka Lipińska

mgr Agnieszka Lipińska

4.

Wyniki Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego

I miejsce
II miejsce
III miejsce

 

 I miejsce
II miejsce
III miejsce

 

I miejsce
II miejsce
III miejsce

 

I miejsce
II miejsce
III miejsce

Oliwia Równiak
Julia Profus
Nelly Polniaszek

 

Dominik Michalski, Wiktoria Żmuda
Julia Kościuszko
Daria Feliks

 

Wiktoria Bobbe, Aleksandra Karczewska
Jan Podgórski
Oksana Naziębło, Klaudia Zanello

Maciej Kawecki
Aleksandra Skwiot
Patryk Owczarek

kl.III

 

 

kl.IV

 

 

kl.V

 

 

kl.VI

mgr Bożena Balińska

mgr Agnieszka Lipińska

 

 SUKCESY W SPORCIE

 KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

 L.p.  Nazwa konkursu  miejsce  Imię
i nazwisko uczestnika, klasa
 Nauczyciel prowadzący
1. Ogólnopolskie biegi przełajowe o Paterę Dziennika Zachodniego w Chorzowie  I miejsce zespołowo

Oksana Naziębło, Iza Mitov, Natalia Winiarska, Dominik Michalski

mgr Janina Wcisło,

mgr Michał Jastrząb

 
2. Ogólnopolskie biegi przełajowe o Paterę Dziennika Zachodniego w Katowicach II miejsce zespołowo

Oksana Naziębło, Natalia Winiarska, Dominik Michalski, Igor Klonek, Jakub Styczeń

 

mgr Janina Wcisło,

mgr Michał Jastrząb

KONKURSY REJONOWE I REGIONALNE

 L.p.  Nazwa konkursu  miejsce  Imię
i nazwisko uczestnika, klasa
 Nauczyciel prowadzący
1.        
2.        

KONKURSY GMINNE

 L.p.  Nazwa konkursu  miejsce  Imię
i nazwisko uczestnika, klasa
 Nauczyciel prowadzący
 1. VI Turniej piłki nożnej

II miejsce

 Mrzyczek Julia, Pasterny Zuzanna, Przybyłek Zuzanna, Tarnówka Aleksandra, Krawczuk Magdalena, Gądek Katarzyna, Naziębło Oksana, Zatań Julia, Krawczuk Marta  mgr Janina Wcisło
2.   I Turniej Grand Prix w badmintonie w Czeladzi

 II miejsce

 III miejsce

 

 Anita Fitacz VI a

 Zuzanna PasternyV a

 
mgr Janina Wcisło
3.  Rodzinny Turniej Family Cup w tenisie stołowym III miejsce  Dominik Michalski IV a mgr Michał Jastrząb
 4. Miejski Turniej Minisiatkówki Chłopców I miejsce zespołowo Dawid Szuliński, Daniel Wojtas, Patryk Owczarek, Maciej Kawecki, Kacper Kulesza, Kacper Zatoń,Jakub Motylski,Konrad Kowalik, Jan Pytlewski, Mikołaj Nowak mgr Michał Jastrząb 
 5. Memoriał Lekkoatletyczny im. Józefa Pawełczyka w Czeladzi III miejsce zespołowo Oksana Naziębło, Dawid Szuliński,
Wiktoria Pokorna, Dawid Szuliński

mgr Janina Wcisło,

mgr Michał Jastrząb

 
 6.  Miejski Turniej Gier i Zabaw Dziewcząt Klas III I miejsce Klasa IIIa i IIIb mgr Janina Operskalska

mgr Beata Bałdys

 
 7. Mistrzostwa Czeladzi w Pływaniu

I miejsce

III miejsce

I miejsce

Filip Gwara III b

Alicja Karczewska V b

Jakub Urbański V b

mgr Beata Bałdys

mgr Janina Wcisło

 8.  II Mistrzostwa Czeladzi w jeździe na rolkach

 I miejsce

 

 II miejsce

 

 III miejsce

Patryk Pojawa, Karolina Wojtas, Mateusz Łata

 

Piotr Bartuś, Natalia Winiarska, Dominik Michalski

 

Michał Bartyś, Dawid Żak

mgr Janina Wcisło,

mgr Michał Jastrząb

 9. Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

II miejsce zespołowo

Świder Iga, Pasterny Zuzanna, Ufel Marcelina, Naziębło Oksana, Pokorna Wiktoria, Mitov Izabela, Widlińska Natalia, Przybyłek Zuzanna, Winiarska Natalia

 mgr Janina Wcisło,
 10. Sztafetowe biegi przełajowe chłopców

III miejsce zespołowo

Dawid Szuliński, Gołuch Olaf, Kossakowski Antoni, Kowalik Konrad, Motylski Jakub, Zając Szymon, Podgórski Jan

 mgr Michał Jastrząb
 11. Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt

II miejsce

Matys Julia, Wąsowicz Kinga, Krawczuk Magdalena, Świder Iga, Ufel Marcelina, Pasterny Zuzanna, Widlińska Natalia, Mrzyczek Julia, Ferdyn Paula

 mgr Janina Wcisło,
 12. II Turniej Grand Prix w badmintonie w Czeladzi

II miejsce

III miejsce

Michalski Dominik

Kulik Norbert, Kowalik Konrad

 mgr Michał Jastrząb
 13. Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt

I miejsce

Matys Julia, Wąsowicz Kinga, Krawczuk Magdalena, Ufel Marcelina, Pasterny Zuzanna, Widlińska Natalia, Mrzyczek Julia, Ferdyn Paula, Nowicka Natalia, Adamczyk Oliwia, Stanisz Wiktoria, Fitacz Anita, Przybyłek Zuzanna

  mgr Janina Wcisło
 14. Biegi przełajowe Barbórka 2015

I miejsce zespołowo

II miejsce

III miejsce

 

Michalski Dominik

Pokorna Wiktoria

 mgr Michał Jastrząb

mgr Janina Wcisło

 15. Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt

III miejsce

Fitacz Anita, Stanisz Wiktoria

mgr Janina Wcisło

 16.  Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców  III miejsce Owczarek Patryk, Zatoń Kacper, Urbański Jakub, Podgórski Jan mgr Michał Jastrząb 
 17. Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce koszykowej chłopców III miejsce Kowalik Konrad, Motylski Jakub, Pytlewski Jan, Matysek Filip, Nowak Mikołaj mgr Michał Jastrząb
 18. Mistrzostwa Czeladzi w tenisie stołowym II miejsce Michalski Dominik  mgr Michał Jastrząb 
 19. IV Turniej Grand Prix w badmintonie

I miejsce

III miejsce

Zanello Klaudia

Krawczuk Magdalena, Kulik Norbert

mgr Janina Wcisło

 mgr Michał Jastrząb 

 20. Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców

I miejsce

Kowalik Konrad, Motylski Jakub, Zatoń Kacper, Zając Szymon, Wojtas Daniel, Owczarek Patryk, Szuliński Dawid, Kulesza Kacper

 mgr Michał Jastrząb 

 21. Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce dziewcząt  III miejsce

 Wąsowicz Kinga, Krawczuk Magdalena, Ufel Marcelina, Widlińska Natalia, Mrzyczek Julia, Stanisz Wiktoria, Fitacz Anita,Zanello Klaudia, Naziębło Oksana

 mgr Janina Wcisło
 22. Mistrzostwa Czeladzi w narciarstwie alpejskim

II miejsce

III miejsce

Pasterny Zuzanna

Kossakowska Lena, Kossakowski Antoni

mgr Janina Wcisło

 mgr Michał Jastrząb 

 23. Minisiatkówka dziewcząt klas III

I miejsce

II miejsce

 Wojtanek Alicja

Detko Natalia

mgr Janina Wcisło
24. Turniej Tenisa Stołowego

II miejsce

zespołowo

   
 25.  Turniej Tenisa Stołowego  III miejsce Dominik Michalski    
 26. Mini Euro 2016 II miejsce VIa mgr Michał Jastrząb
27. Mini Euro 2016 III miejsce IVa  

 

 

 

Redakcja strony: Nasze sukcesy Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:Kazirodek Violetta
  • Pierwsza publikacja:Kazirodek Violetta2018-06-17 17:08:51
  • Aktualizacja publikacji:Kazirodek Violetta2018-06-17 17:08:56
  • Wytworzenie publikacji:Kazirodek Violetta2018-06-17 17:08:51
  • Zatwierdzenie informacji:Kazirodek Violetta2018-06-17 17:08:51
Drukuj Liczba odwiedzin: 56
ul. Reymonta 80, 41-250 Czeladź
TEL./FAX: (32) 265-15-57
e-mail sp1[at]sp1.czeladz.pl

Dane adresowe

Szkoła Podstawowa nr 1 w Czeladzi im. Stanisławy Łakomik

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl