FESTYN RODZINNY

21 Maja 2024

Szanowni Państwo,
już w ten piątek od godziny 16.30 zapraszamy na FESTYN RODZINNY.
Przewidzieliśmy wiele występów i atrakcji. Zachęcamy do udziału w POKAZIE MODY w stylu PIN UP, podczas którego będzie można wygrać atrakcyjne vouchery. W pokazie mogą wziąć udział sami uczniowie lub w towarzystwie najbliższych (rodzice, rodzeństwo, dziadkowie :)); Nagrody przewidziane są zarówno dla dziecka i opiekuna ( lekcje pływania , pobyt w Alpakarni, lekcje w szkole EZO, usługa cateringowa w restauracji Pod Filarami). Na każdym stoisku, podczas zakupów zdobywają Państwo los, który na zakończenie imprezy bierze udział w losowaniu jednej z trzech nagród głównych:
suszarka wolnostojąca firmy Electrolux , całodzienny pobyt w Termach Rzymskich, rodzinna sesja zdjęciowa. Będzie można wziąć udział w licytacji atrakcyjnych voucherów ( profesjonalny makijaż, masaż , stylizacje paznokci i wiele innych)

Zachęcamy do wspólnej zabawy w strojach PIN UP,
Pozdrawiamy serdecznie,