Strona główna/Aktualności/INTEGRACYJNA KLASA PIERWSZA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W (..)

INTEGRACYJNA KLASA PIERWSZA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W CZELADZI

9 Marca 2021

Informujemy o naborze uczniów do integracyjnej klasy pierwszej w Szkole Podstawowej nr 3 im. Janusza Korczaka w Czeladzi. Klasa integracyjna stanowi szansę dla uczniów z niepełnosprawnościami na naukę w warunkach najkorzystniejszych do wszechstronnego rozwoju dziecka. Bardzo prosimy o informowanie zgłaszających się rodziców/opiekunów dzieci posiadających orzeczenia o przedstawienie naszej oferty dotyczącej klasy integracyjnej. Dodatkowo zwracamy się z prośbą o udostępnienie w mediach społecznościowych Naszego filmiku promującego działalność w tym zakresie.
https://www.facebook.com/101526423528782/videos/758158668455491


Z wyrazami szacunku
Katarzyna Mogielska

 

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 3 im. J. Korczaka w Czeladzi.
2. ADO przetwarza Pani/Pana adres e-mail wyłącznie w celu wymiany informacji drogą elektroniczną.
3. Jeśli kontaktujemy się z Panią/Panem za pomocą poczty elektronicznej, oznacza to że otrzymaliśmy adres konta mailowego bezpośrednio od Pani/Pana w celu kontaktu, bądź pozyskaliśmy adres poczty z legalnego źródła uprawniającego do kontaktu z Panią/Panem.
4. Nie będziemy udostępniać innym podmiotom Pani/Pana adresu e-mail, chyba że będzie to wynikać z przepisu prawa.
5. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, usunięcia, cofnięcia zgody, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu.
6. Pani/Pana adres poczty elektronicznej będzie figurował w naszej bazie do momentu cofnięcia zgody na jego przetwarzanie.

do góry