Strona główna/Aktualności/POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY Z WYŻSZĄ SZKOŁĄ HUMANITAS W (..)

POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY Z WYŻSZĄ SZKOŁĄ HUMANITAS W SOSNOWCU

25 Listopada 2020

Logo

W dniu 9 listopada 2020 pomiędzy Szkołą Podstawową nr 1 im. Stanisławy Łakomik w Czeladzi a Wyższą Szkołą Humanitas w Sosnowcu zostało zawarte porozumienie o współpracy w zakresie projektów naukowych, dydaktycznych, popularyzatorskich, kulturalnych i społecznych, w szczególności warsztatów dydaktycznych, debat, sympozjów i wykładów gościnnych, adresowanych do społeczności szkolnej.


Porozumienie daje uczniom naszej szkoły możiwość udziału w wykładach naukowych zaproponowanych przez Władze Uczelni jak również umożliwia udział w istotnych wydarzeniach dla środowiska edukacyjnego m.in. konferencjach organizowanych przez Wyższą Szkołę Humanitas w Sosnowcu, Kongresie Praktyków Biznesu, Forum Przedsiębiorczości, Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości, Konwencie Kobiet Sukcesu, Gali Zagłębiowskiej Nagrody Humanitas.


Rodzicom uczniów naszej szkoły kandydującym na studia podyplomowe, proponowana jest bonifikata w wysokości 500 zł oraz 20 % zniżki na udział w szkoleniach i kursach organizowanych przez Uczelnię. Dodatkowo rodzice mogą wziąć bezpłatnie udział w warsztatach Akademii Rozwoju Rodzica WSH, które odbywają się raz w miesiącu.


Również pracownicy pedagogiczni naszej szkoły w ramach zawartego porozumienia mogą skorzystać z bogatej oferty szkoleń, warsztatów oraz studiów na preferencyjnych warunkach finansowych.


Koordynator
Piotr Dutkiewicz

do góry