Strona główna/Aktualności/POWIATOWY KONKURS NA KOMIKS W JĘZYKU ANGIELSKIM

POWIATOWY KONKURS NA KOMIKS W JĘZYKU ANGIELSKIM

2 Grudnia 2022

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się dużymi krokami. Wszędzie czuć już radosną atmosferę. W tym szczególnym czasie nasza szkoła miała zaszczyt być organizatorem konkursu powiatowego. 20 grudnia 2022 roku odbył się POWIATOWY KONKURS NA KOMIKS W JĘZYKU ANGIELSKIM "CHRISTMAS IS COMING".
Uczestnicy mogli wykazać się swoją kreatywnością, znajomością języka angielskiego oraz rozwijać umiejętności współpracy. Dwuosobowe drużyny przybyły do nas ze szkół podstawowych z Czeladzi, Będzina, Przeczyc oraz Wojkowic Kościelnych.
Konkurs rozpoczął się wspólnym kolędowaniem - ogromnie dziękujemy uczniom naszej szkoły, którzy wspólnie z siostrą Fabią przygotowali krótki występ jasełkowy.
Uczestnicy nie nudzili się w czasie oczekiwania na wyniki. Mieli okazję uczestniczyć w warsztatach plastycznych prowadzonych przez pana Dawida Brzytwę, a także zmierzyć się w rozgrywkach Rummikuba pod okiem pani Janiny Wcisło.

Ogromnie gratulujemy uczniom, którzy zdobyli podium:
I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 6 w Będzinie
II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 7 w Czeladzi
III miejsce- Zespół Szkolno - Przedszkolny w Wojkowicach Kościelnych.
Wspaniałe nagrody z pewnością były doskonałym uhonorowaniem ich wysiłku.
Wielkie brawa dla wszystkich uczestników. Dziękujemy nauczycielom, którzy przybyli do nas ze swoimi uczniami. Mamy nadzieję, że spotkamy się również w przyszłym roku.
To był miło spędzony czas w świątecznej atmosferze.
Jeszcze raz dziękujemy! Wesołych Świąt!

do góry