Strona główna/Aktualności/WOJEWÓDZKI KONKURS CZYTELNICZO - PLASTYCZNY „JESTEM (..)

WOJEWÓDZKI KONKURS CZYTELNICZO - PLASTYCZNY „JESTEM KREATOREM BAŚNIOWYCH ŚWIATÓW JAK JAN MARCIN SZANCER”

21 Października 2021

Zachęcamy do udziału w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE CZYTELNICZO-PLASTYCZNYM „JESTEM KREATOREM BA
BAŚNIOWYCH ŚWIATÓW JAK JAN MARCIN SZANCER” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 24 w Częstochowie.
Prace należy składać do 24 listopada 2021r. w bibliotece szkolnej (wraz z wypełnioną kartą uczestnika i zgodą na przetwarzanie danych osobowych).
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-VIII w trzech kategoriach wiekowych. Polega na wykonaniu ilustracji do tekstów literackich. Format pracy to A-3
Wszystkie informacje znajdują się w plikach PDF.

Kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf 2021-10-21 Wojewódzki konkurs czytelniczo-plastyczny na ilustrację-regulamin.pdf