Strona główna/Aktualności/E TWINNING W 8 B

E TWINNING W 8 B

30 Marca 2023

Uczniowie klasy 8b realizują na lekcjach języka niemieckiego swój pierwszy projekt e Twinning. „Mit Freude Deutsch lernen” to nazwa projektu, który tworzymy z naszym partnerem z Łotwy. Wspólnie z uczniami ze szkoły w Rydze uczymy się niemieckiego przez zabawę. Uczniowie tworzą samodzielnie avatary oraz gry online na temat form spędzania wolnego czasu. Następnie wymieniają się swoimi materiałami i porównują swoje aktywności z aktywnościami uczniów z partnerskiej szkoły. Efektem końcowym będzie stworzenie padletu z grami online i krzyżówkami oraz wystawa projektu w szkołach. Celem projektu jest nauka języka niemieckiego w interesujący sposób, z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz współpraca nauczycieli i uczniów z różnych krajów.

Mit Freude Deutsch lernen