Nasze sukcesy

rok szkolny 2023/2024

SUKCESY W KONKURSACH

 KONKURSY WOJEWÓDZKIE

FINAŁ XXIX WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WIEDZY BIBLIJNEJ
EWA GAJDA - I miejsce

 KONKURSY POWIATOWE

POWIATOWY KONKURS PT. "NAJPIĘKNIEJSZE WSPOMNIENIE ZWIĄZANE Z PREZENTEM OD ŚW. MIKOŁAJA"
LENA SŁONIECKA, SZYMONON SŁONIECKI - wyróznienie
POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY O TEMATYCE POWSTAŃ ŚLĄSKICH ZORGANIZOWANY PRZEZ WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI W BĘDZINIE ORAZ MIASTO CZELADŹ
LENA SŁONIECKA - wyróżnienie
POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNO-JĘZYKOWY "ST. VALENTINE`S DAY"
SZYMON SŁONIECKI - I miejsce

KONKURSY GMINNE

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "HERB MIASTA CZELADŹ"
LENA SŁONIECKA - 1 miejsce
GMINNY KONKURS NA ANIOŁA BOŻONARODZENIOWEGO
JAKUB TYRAŁA, LENA SŁONIECKA, SZYMON SŁONNIECKI - 1 miejsce
GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY "KARMIĄ PTAKI WSZYSTKIE CZELADZKIE DZIECIAKI"
KAZIMIERZ CICHY, OLAF MAJRZYK - I miejsce
GMINNY KONKURS RECYTATORSKI
SZYMON MICHALSKI - I miejsce

KONKURSY SZKOLNE

KONKURS CZYTELNICZO-PLASTYCZNY "KOSMICZNA PODRÓŻ"
AGATA HABER - I miejsce, MIKOŁAJ ŚWIRGOŃ - II miejsce, KACPER HABER - III miejsce

SUKCESY W SPORCIE

Szkolne Mistrzostwa Województwa Śląskiego - Finał Wojewódzki

III miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Województwa Śląskiego - Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie chłopców

Szkolne Mistrzostwa Województwa Śląskiego - Półfinał Wojewódzki

II miejsce Szkolnych Mistrzostwach Województwa Śląskiego - Półfinał Wojewódzki Igrzysk

Młodzieży Szkolnej w badmintonie chłopców

Szkolne Mistrzostwa Województwa Śląskiego - Rejonowe Igrzyska

I miejsce w Mistrzostwach Województwa Śląskiego - Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w badmintonie chłopców
II miejsce w Mistrzostwach Województwa Śląskiego - Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szkolnej Lidze LA chłopców
II miejsce w Mistrzostwach Województwa Śląskiego - Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
III miejsce w Mistrzostwach Województwa Śląskiego - Rejonowe Igrzyska Dzieci w badmintonie dziewcząt
V miejsce w Mistrzostwach Województwa Śląskiego - Rejonowe Igrzyska Dzieci w szachach drużynowych

Mistrzostwa Powiatu Będzińskiego

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w badmintonie chłopców
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szkolnej Lidze LA chłopców
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce 3x3 chłopców
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej chłopców
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego - Igrzyska Dzieci w unihokeju chłopców
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego - Igrzyska Dzieci w unihokeju dziewcząt
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w festiwalu sztafet dziewcząt
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego - Igrzyska Dzieci w badmintonie dziewcząt
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego - Igrzyska Dzieci w szachach
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego - Igrzyska Dzieci w festiwalu sztafet dziewcząt
IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego - Igrzyska Dzieci w badmintonie chłopców
IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w badmintonie dziewcząt
IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców
IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt
V miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej dziewcząt
V miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego - Igrzyska Dzieci w trójboju dziewcząt
V miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego - Igrzyska Dzieci w siatkówce chłopców
V-VI miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego - Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym chłopców
VII miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego - Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym dziewcząt

Mistrzostwa Czeladzi

I miejsce w miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w badmintonie chłopców
I miejsce w miejskich Igrzyskach Dzieci w tenisie stołowym dziewcząt
I miejsce w miejskich Igrzyskach Dzieci w tenisie stołowym chłopców
I miejsce w miejskich Igrzyskach Dzieci w siatkówce chłopców
I miejsce w miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej chłopców
II miejsce w miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce 3x3 chłopców
II miejsce w miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej dziewcząt
II miejsce w miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szkolnej Lidze LA chłopców
II miejsce w miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w badmintonie dziewcząt
II miejsce w miejskich Igrzyskach Dzieci w trójboju dziewcząt
II miejsce w miejskich Igrzyskach Dzieci w badmintonie chłopców
II miejsce w miejskich Igrzyskach Dzieci w badmintonie dziewcząt
II miejsce w miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców
II miejsce w miejskich Igrzyskach Dzieci w unihokeju dziewcząt
II miejsce w miejskich Igrzyskach Dzieci w unihokeju chłopców
II miejsce w miejskich Igrzyskach Dzieci w szachach
II miejsce w miejskich Igrzyskach Dzieci w festiwalu sztafet dziewcząt
II miejsce w miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców
II miejsce w miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt
II miejsce w miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców
II miejsce w miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
II miejsce w miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w festiwalu sztafet dziewcząt
II miejsce w XXV Memoriale im. Józefa Pawełczyka Igrzysk Młodzieży Szkolnej
III miejsce w miejskich Igrzyskach Dzieci w czwórboju dziewcząt
III miejsce w miejskich Igrzyskach Dzieci w koszykówce 3x3 chłopców
III miejsce w miejskich Igrzyskach Dzieci w koszykówce 3x3 dziewcząt
III miejsce w XXV Memoriale im. Józefa Pawełczyka Igrzyska Dzieci
III miejsce w miejskich Igrzyskach Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
III miejsce w miejskich Igrzyskach Dzieci w festiwalu sztafet chłopców
IV miejsce w miejskich Igrzyskach Dzieci w czwórboju chłopców
V miejsce w miejskich Igrzyskach Dzieci w trójboju chłopców

 

Kategoria: Powiązane pliki [8]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Pliki do pobrania
pdf 2023-09-16 Nasze sukcesy - rok szkolny 2022-2023.pdf
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 109
Nasze sukcesy - rok szkolny 2022-2023.pdf 35.45KB zobacz
pdf 2022-10-07 Nasze sukcesy - rok szkolny 2021-2022.pdf
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 264
Nasze sukcesy - rok szkolny 2021-2022.pdf 45.98KB zobacz
pdf 2021-10-11 Nasze sukcesy - rok szkolny 2020-2021.pdf
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 364
Nasze sukcesy - rok szkolny 2020-2021.pdf 33.16KB zobacz
pdf 2020-09-01 Nasze sukcesy - rok szkolny 2019-2020.pdf
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 641
Nasze sukcesy - rok szkolny 2019-2020.pdf 50.32KB zobacz
pdf 2020-09-01 Nasze sukcesy - rok szkolny 2018-2019.pdf
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 471
Nasze sukcesy - rok szkolny 2018-2019.pdf 54.63KB zobacz
pdf 2020-09-01 Nasze sukcesy - rok szkolny 2017-2018.pdf
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 612
Nasze sukcesy - rok szkolny 2017-2018.pdf 76.71KB zobacz
pdf 2020-09-01 Nasze sukcesy - rok szkolny 2016-2017.pdf
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 534
Nasze sukcesy - rok szkolny 2016-2017.pdf 56.24KB zobacz
pdf 2020-09-01 Nasze sukcesy - rok szkolny 2015-2016.pdf
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 554
Nasze sukcesy - rok szkolny 2015-2016.pdf 52KB zobacz
do góry