Nasze sukcesy

rok szkolny 2021/2022

SUKCESY W KONKURSACH

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

 KONKURSY POWIATOWE

KONKURSY REJONOWE I REGIONALNE

KONKURSY GMINNE

KONKURSY SZKOLNE

SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZO-PLASTYCZNY "ILUSTRACJA DO ULUBIONEJ BAŚNI"

LENA SŁONIECKA (praca przestrzenna) i OLIWIA CHMIELEWSKA - I miejsce

ALICJA BOROŃ (praca przestrzenna) i BLANKA WITKOWSKA - II miejsce

FRANCISZEK RUSIECKI - III miejsce

 

SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY "CZELADŻ W LEGENDZIE"
ZUZANNA DOROSIŃSKA, JULIA SZCZEPANIK- I miejsce
PATRYCJA BEDNARSKA - II miejsce

 

 

SUKCESY W SPORCIE

 ZAWODY WOJEWODZKIE

ZAWODY POWIATOWE

POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT 
Skład: BARAN KINGA, MRÓWKA OLIWIA, ŻUROWICZ DOBROMIŁA, GAJDA EWA, WĄTROBA KAROLINA, SZCZEPANIK JULIA - VI miejsce

POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW
Skład: BIŚTA DAWID, BOBER VICTOR, WĘGRZYN PAWEŁ, KOTERWA JAKUB, BOROWSKI ALAN, WRZASZCZ TYMON, ŁEŃ KEVIN - IV miejsce

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW
Skład: KUCHARCZYK JAKUB, SZASTAK DANIEL, PLUTA MATEUSZ, BATOR SZYMON, JANKOWSKI OSKAR, ŁYCZEK KAMIL - V miejsce

 

 

ZAWODY REJONOWE

 

ZAWODY MIEJSKIE

MIEJSKIE IGRZYSKA DZIECI W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH: DZIEWCZĄT
Skład: BARAN KINGA, MRÓWKA OLIWIA, ŻUROWICZ DOBROMIŁA, GAJDA EWA, WĄTROBA KAROLINA, SZCZEPANIK JULIA - II miejsce

MIEJSKIE IGRZYSKA DZIECI W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW
Skład: BIŚTA DAWID, BOBER VICTOR, WĘGRZYN PAWEŁ, KOTERWA JAKUB, BOROWSKI ALAN, WRZASZCZ TYMON, ŁEŃ KEVIN - II miejsce

 

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW
Skład: KUCHARCZYK JAKUB, SZASTAK DANIEL, PLUTA MATEUSZ, BATOR SZYMON, JANKOWSKI OSKAR, ŁYCZEK KAMIL - II miejsce

XXIV MEMORIAŁ JÓZEFA PAWEŁCZYKA W IGRZYSKACH DZIECI
Skład drużyny: ŻUROWICZ DOBROMIŁA, BIJAK JULIA, WĄTROBA KAROLINA, DĄBROWSKI DOMINIK, BOBER KEVIN, BOBER VICTOR, MIKODA KACPER, GACEK KATARZYNA, KOTERWA JAKUB, WĄDRZYK WIKTOR, WRZASZCZ TYMON, BARAN KINGA, LEGUTKA KINGA, MRÓWKA OLIWIA, PĘCIAK KAMILA, KSIĄŻEK LAURA, GAJDA EWA, PUCH MICHAŁ, BEDNARSKA PATRYCJA, PUSTUŁ RADOSŁAW, SZCZEPANIAK KACPER - III miejsce

XXIV MEMORIAŁ JÓZEFA PAWEŁCZYKA W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY
Skład drużyny: UFEL MILENA, GŁOWACZ OLIWIA, PANCZYKOWSKA KATARZYNA, PLUTA MATEUSZ, SZASTAK DANIEL, ŚWIERKOT NATANIEL, KALEJA MAGDALENA, ŻAK HANNA, BATOR SZYMON, ŁYCZEK KAMIL, NALEPA PATRYCJA, LENTNER MAJA - III miejsce

MIEJSKIE IGRZYSKA DZIECI W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
Skład: KOTERWA JAKUB, ŁEŃ KEVIN, BOBER VICTOR, BIŚTA DAWID, RAGAN FILIP, PIETRZAK KONRAD, BOROWSKI ALAN, PUSTUŁ RADOSŁAW, PUCH MICHAŁ, DUDEK JAKUB, ŻAKIEWICZ SZYMON - II miejsce

 

 

 

II miejsce w miejskich Igrzyskach Młodzieży w piłce nożnej chłopców w składzie: Bator Szymon, Wowra Oskar, Pluta Mateusz, Gzielec Igor, Janik Adrian, Bucki Filip, Grząba Bartosz, Jankowski Oskar, Zarychta Oskar, Kiełb Adrian.

I miejsce w miejskich Igrzyskach Dzieci w tenisie stołowym chłopców w składzie: Koterwa Jakub, Golonka Marek.

II miejsce w miejskich Igrzyskach Dzieci w tenisie stołowym dziewcząt w składzie: Pęciak Kamila, Swat Natalia

Kategoria: Powiązane pliki [6]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Pliki do pobrania
pdf 2020-09-01 Nasze sukcesy - rok szkolny 2015-2016.pdf
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 132
Nasze sukcesy - rok szkolny 2015-2016.pdf 52KB zobacz
pdf 2020-09-01 Nasze sukcesy - rok szkolny 2016-2017.pdf
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 120
Nasze sukcesy - rok szkolny 2016-2017.pdf 56.24KB zobacz
pdf 2020-09-01 Nasze sukcesy - rok szkolny 2017-2018.pdf
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 110
Nasze sukcesy - rok szkolny 2017-2018.pdf 76.71KB zobacz
pdf 2020-09-01 Nasze sukcesy - rok szkolny 2018-2019.pdf
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 107
Nasze sukcesy - rok szkolny 2018-2019.pdf 54.63KB zobacz
pdf 2020-09-01 Nasze sukcesy - rok szkolny 2019-2020.pdf
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 204
Nasze sukcesy - rok szkolny 2019-2020.pdf 50.32KB zobacz
pdf 2021-10-11 Nasze sukcesy - rok szkolny 2020-2021.pdf
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 39
Nasze sukcesy - rok szkolny 2020-2021.pdf 33.16KB zobacz
do góry