Nasze sukcesy

rok szkolny 2020/2021

SUKCESY W KONKURSACH

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z HISTORII
ŻABNICKI KAMIL - zakwalifikował się do II etapu

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z HISTORII
ŻABNICKI KAMIL - zakwalifikował się do III etapu

KONKURSY POWIATOWE

XI Powiatowy Literacki Konkurs Obcojęzyczny - Jakub Wójcik  - wyróżnienie

KONKURSY REJONOWE I REGIONALNE

KONKURSY GMINNE

KONKURSY SZKOLNE

KONKURS CZYTELNICZY "NIESAMOWITE SKARPETKI"
ZUZANNA MIĘKINA (kl. 3a), KACPER WÓJCIK (kl. 2a) - 1 miejsce
KAZIMIERZ CICHY (kl. 3a) - 2 miejsce

KONKURS CZYTELNICZO - PLASTYCZNY DLA KLASY PIERWSZEJ PT. "NIEBIESKA DZIEWCZYNKA".
MIKOŁAJ OPOKA - 1 miejsce
KAROL BRZEZIŃSKI - 2 miejsce
AMELIA KSIĄŻEK - 3 miejsce

SZKOLNY KONKURSU CZYTELNICZY „WOKÓŁ MAGICZNEGO DRZEWA”
TYMON WRZASZCZ - 1 miejsce
ZUZANNA DULIŃSKA - 2 miejsce
KAMILA PĘCIAK - 3 miejsce

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI
PATRYCJA BEDNARSKA  - 1 miejsce
TYMOTEUSZ WITKOWSKI - 2 miejsce
DOMINIK BONAR  - 3 miejsce

SUKCESY W SPORCIE

 ZAWODY WOJEWODZKIE

WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA DZIECI W BADMINTONIE CHŁOPCÓW

GOLONKA MAREK I MICHALSKI SZYMON - 5 miejsce

WOJEWÓDZKIE IGRZYSKA DZIECI W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT
PĘCIAK KAMILA, KRUKAR ALICJA - 6 miejsce

FINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK DZIECI W BADMINTONIE CHŁOPCÓW
GOLONKA MAREK I MICHALSKI SZYMON - 5 miejsce

FINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK DZIECI W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

PĘCIAK KAMILA, KRUKAR ALICJA - 6 miejsce

 ZAWODY POWIATOWE

POWIATOWE IGRZYSKACH DZIECI W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW
WRZASZCZ TYMON, BOROWSKI ALAN, WÓJCIK IGOR, BATOR SZYMON, KOTERWA JAKUB, ZARYCHTA OSKAR - 2 miejsce

POWIATOWE IGRZYSKACH DZIECI W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT
MATYSZKIEWICZ ANNA, TREŚCIŃSKA ALEKSANDRA, BANDACHOWICZ NIKOLA, ŚLIWA KINGA, MAJCHRZYK MARTYNA SKOWRON ANNA - 1 miejsce

ZAWODY REJONOWE

1/4 FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO IGRZYSK DZIECI W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW
WRZASZCZ TYMON, BOROWSKI ALAN, WÓJCIK IGOR, BATOR SZYMON, KOTERWA JAKUB, ZARYCHTA OSKAR - 4 miejsce

1/4 FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO IGRZYSK DZIECI W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT
MATYSZKIEWICZ ANNA, TREŚCIŃSKA ALEKSANDRA, BANDACHOWICZ NIKOLA, ŚLIWA KINGA, MAJCHRZYK MARTYNA SKOWRON ANNA - 2 miejsce

ZAWODY GMINNE

TURNIEJ GRAND PRIX W BADMINTONIE
KAMILA PĘCIAK, MAREK GOLONKA- 1 miejsce

MIEJSKIE IGRZYSKA DZIECI W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT - 3 miejsce
Drużyna w składzie:
MRÓWKA OLIWIA, RAGAN ZUZANNA, ŻUROWICZ DOBROMIŁA, UFEL MILENA, BRZEZIŃSKA PAULINA, GAJDA EWA, BEDNARSKA PATRYCJA

MIEJSKIE IGRZYSKA DZIECI W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW- 1 miejsce
Drużyna w składzie:
WRZASZCZ TYMON, BOROWSKI ALAN, WÓJCIK IGOR, BATOR SZYMON, KOTERWA JAKUB, ZARYCHTA OSKAR

MIEJSKIE IGRZYSKA DZIECI W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT - 1 miejsce
Drużyna w składzie:
MATYSZKIEWICZ ANNA, TREŚCIŃSKA ALEKSANDRA, BANDACHOWICZ NIKOLA, KALEJA MAGDA, ŚLIWA KINGA, MAJCHRZYK MARTYNA, SKOWRON ANNA

MIEJSKIE IGRZYSKA DZIECI W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW- 3 miejsce
Drużyna w składzie:
KUCHARCZYK JAKUB, HRABIA JAKUB, GWARA FILIP, JANKOWSKI OSKAR, ŁYCZEK KAMIL, OSOWSKI WIKTOR

TURNIEJ GRAND PRIX W BADMINTONIE
MICHALSKI SZYMON, PĘCIAK KAMILA, GOLONKA MAREK, GOLONKA KRZYSZTOF - 1 miejsce, PIETRZAK KONRAD - 3 miejsce

VII MISTRZOSTWA CZELADZI W JEŹDZIE NA ROLKACH
RUSIECKI ANTONI, UFEL MILENA, SYPEK WOJCIECH - 1 miejsce, SYPEK PRZEMYSŁAW, PĘCIAK KAMILA, MICHALSKI SZYMON, MĘCIK WIKTORIA - 3 miejsce

XXIII MEMORIAŁ IM. JÓZEFA PAWEŁCZYKA
KLASY IV-VI - 3 miejsce
KLASY VII-VIII - 1 miejsce

MIEJSKIE IGRZYSKA DZIECI W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT
PĘCIAK KAMIA, KRUKAR ALICJA - 1 miejsce

MIEJSKIE IGRZYSKA DZIECI W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW
GOLONKA MAREK, SYPEK WOJCIECH - 2 miejsce

 

 

Kategoria: Powiązane pliki [5]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Pliki do pobrania
pdf 2020-09-01 Nasze sukcesy - rok szkolny 2015-2016.pdf
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 43
Nasze sukcesy - rok szkolny 2015-2016.pdf 52KB zobacz
pdf 2020-09-01 Nasze sukcesy - rok szkolny 2016-2017.pdf
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 32
Nasze sukcesy - rok szkolny 2016-2017.pdf 56,24KB zobacz
pdf 2020-09-01 Nasze sukcesy - rok szkolny 2017-2018.pdf
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 32
Nasze sukcesy - rok szkolny 2017-2018.pdf 76,71KB zobacz
pdf 2020-09-01 Nasze sukcesy - rok szkolny 2018-2019.pdf
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 35
Nasze sukcesy - rok szkolny 2018-2019.pdf 54,63KB zobacz
pdf 2020-09-01 Nasze sukcesy - rok szkolny 2019-2020.pdf
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 53
Nasze sukcesy - rok szkolny 2019-2020.pdf 50,32KB zobacz
do góry