Nasi najlepsi

ROK SZKOLNY 2020/2021

Semestr II

Klasa IVa
Michalski Szymon 5,64
Łagan Igor 5,45
Barć Joanna 5,36
Zabiegło Lena 5,36
Rup Zofia 5,27
Król Konrad 5,27
Marek Kacper 5,10
Przymęcki Wiktor 5,09
Baran Kinga 5,0
Chwałek Tomasz 5,0

Klasa IVb
Kacper Krzan - 5,64
Szymon Żakiewicz - 5,45
Dominik Łata - 5,27
Michał Puch - 5,27
Julia Knaś - 5,18
Maja Olszewska - 5,09
Jakub Dudek - 5,0

Klasa Va
Ewa Gajda śr. 5,86
Julia Szczepanik śr. 5,58
Tymoteusz Witkowski śr. 5,58
Patrycja Bednarska śr. 5,50
Zuzanna Dulińska śr. 5,00
Dobromiła Żurowicz śr. 5, 00
Wojciech Matras śr. 5,08
Tymon Wrzaszcz śr. 5,00

Klasa VIa
Rozanka Oliwia Maria 5,67
Cierpioł Celina Aneta 5,64
Bujak Julia Joanna 5,58
Owczarek Alicja Weronika 5,50
Golonka Marek Jan 5,42
Sypek Wojciech Jakub 5,42
Swat Natalia 5,17
Pasieka Jagoda Maja 5,17
Kaczmarczyk Julia Elżbieta 5,09
Juraszek Nikola Marzena 5,08
Wójcik Igor Wiktor 5,08
Nowicki Daniel 5,00

Klasa VIb
Laura Książek - 5,5
Oliwia Olszewska- 5,2
Pęciak Kamila- 5,6
Trela Aleksandra -5,2
Koterwa Jakub - 5,1
Łabądź Piotr- 5,6
Matysiak Wojciech- 5,0
Wądrzyk Wiktor - 5,0

Klasa VIc
Borowski Alan 5,50
Żabnicki Kamil 5,42
Dabrowski Dominik 5,25
Głos Natalia 5,25
Michta Mikołaj 5,25
Matyszkiewicz Michał 5,08
Wątroba Karolina 5,0

Klasa VIIa
Boduch Joanna 5,36
Puch Krzysztof 5,36
Gała Małgorzata 5,00
Kawecka Patrycja 5.00
Antoni Łagoń 5.00
Bator Jakub 5,00

Klasa VIIb 
Zarzyka Maja 5,2
Wałek Karolina 5,6
Ufel Milena 5,4
Sobczyk Aleksandra 5,3
Krupa Mateusz 5,1

Klasa VIIc
Natalia Bednarska - 5,21
Magdalena Kaleja - 5,29
Skóra Irena - 5,43

Klasa VIIIa
Krzysztof Golonka 5,57
Piotr Matras 5,36
Natalia Detko 5,25
Anna Skowron 5,23
Igor Dorosiński 5,14

Klasa VIIIb
Sebastian Kwinta 5,14
Chachoł Alan 5,08

Semestr I

Klasa IVa
Baran Kinga 5,09
Barć Joanna 5,18
Rup Zofia 5,09
Król Konrad 5,09
Marek Kacper 5,00
Michalski Szymon 5,73

Klasa IVb
Michał Puch - 5,18Kacper Krzan - 5,09
Szymon Żakiewicz - 5,09

Klasa VaEwa Gajda 5,41
Tymoteusz Witkowski 5,41
Patrycja Bednarska 5,08

Klasa VIa
Owczarek Alicja 5,33
Bujak Julia 5,25
Cierpioł Celina 5,25
Sypek Wojciech 5,25
Golonka Marek 5,08
Swat Natalia 5,00

Klasa VIb
Laura Książek - 5,25
Oliwia Olszewska- 5,08
Kamila Pęciak - 5,17
Piotr Łabądź - 5,17
Wądrzyk Wiktor- 5,00

Klasa VIc
Kamil Żabnicki 5,33
Alan Borowski 5,25
Mikołaj Michta 5,17

Klasa VIIa
Puch Krzysztof średnia 5,29
Boduch Joanna średnia 5,14

Klasa VIIb Wałek Karolina 5,4
Sobczyk Aleksandra 5,0
Ufel Milena 5,0

Klasa VIIc
Natalia Bednarska - 5,14
Magda Kaleja - 5,0
Irena Skóra - 5,43

Klasa VIIIa
Krzysztof Golonka 5,14
Piotr Matras 5,07

Klasa VIIIb

ROK SZKOLNY 2018/2019
Semestr II

Klasa IVa
Sypek Wojciech śr. 5,3
Alicja Owczarek śr. 5,2
Marek Golonka śr. 5,1
Julia Bujak śr. 5,1
Celina Cierpioł śr. 5,0
Oliwia Rozanka śr. 5,0

Klasa IVb
Laura Książek śr. 5,0
Oliwia Olszewska śr.5,0 z
Klasa IVc
Kamil Żabnicki śr. 5,1
Alan Borowski śr. 5,1

Klasa Va
Joanna Boduch śr. 5,0
Izabela Kawecka śr. 5,3
Patrycja Kawecka śr. 5,2
Krzysztof Puch śr. 5,3

Klasa Vb
Oliwia Głowacz śr. 5,0
Magdalena Kaleja śr. 5,3
Aleksandra Sobczyk śr. 5,4
Nikola Szymańska śr. 5,0
Milena Ufel śr. 5,2
Karolina Wałek śr. 5,5
Maja Zarzycka śr. 5,0
Kamil Łyczek śr. 5,0

Klasa Vc
Natalia Bednarska śr. 5,1
Irena Skóra śr. 5,2
Klasa VIa
Piotr Matras śr. 5,2 z
Krzysztof Golonka śr. 5,6
Natalia Detko śr. 5,0
Anna Skowron śr. 5,1
Alicja Wojtanek śr. 5,1

Klasa VIb
Sebastian Kwinta śr. 5,2
Alan Chachoł śr. 5,0
Klasa VIIa
Julia Biernacka śr. 5,6
Dominik Michalski śr. 5,5
Weronika Gajda śr. 5,4
Żmuda Wiktoria śr. 5,4

Klasa VIIb
Hanna Grabowska śr. 5,6
Lena Książek śr. 5,4
Małgorzata Nowak śr. 5,0
Marta Taborowska śr. 5,3
Oliwia Zgraj śr. 5,0
Oliwia Bryszkowska śr.5,0

Klasa VIIIa
Katarzyna Gądek śr. 5,3
Zuzanna Pasterny śr. 5,8
Marcelina Ufel śr. 5,8
Jan Pytlewski śr. 5,0

Klasa VIIIb
Natalia Nowicka śr. 5,4
Klaudia Zanello śr. 5,1
Jan Podgórski śr. 5,1

ROK SZKOLNY 2018/2019
Semestr I

Uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 5,0 i wyższą oraz bardzo dobre i wzorowe zachowanie.

Pasterny Zuzanna śr. 5,4
Golonka Krzysztof śr. 5,3
Sobczyk Aleksandra śr. 5,3
Wałek Karolina śr. 5,3
Grabowska Hanna śr. 5,2
Kaleja Magdalena śr. 5,2
Ufel Marcelina śr. 5,2
Biernacka Julia śr. 5,1
Gajda Weronika śr. 5,1
Grad Julian śr. 5,1
Kawecka Izabela śr. 5,1
Książek Lena śr. 5,1
Ufel Milena śr. 5,1
Kawecka Patrycja śr. 5,0
Matras Piotr śr. 5,0
Michalski Dominik śr. 5,0
Owczarek Alicja śr. 5,0
Puch Krzysztof śr. 5,0
Sypek Wojciech śr. 5,0
Żabnicki Kamil śr. 5,0

ROK SZKOLNY 2017/2018

Julian Grad - śr. 5,45
Izabela Kawecka- śr. 5,18
Patrycja Kawecka- śr. 5,18
Katarzyna Panczykowska - śr. 5,09
Joanna Boduch- śr. 5,0
Antoni Łagoń śr. 5,0
Irena Skóra śr. 5,18
Milena Ufel śr. 5,4
Aleksandra Sobczyk śr. 5,3
Magdalena Kaleja śr. 5,2
Karolina Wałek śr. 5,4
Maja Zarzyka śr. 5,0
Weronika Gajda śr. 5,36
Hanna Grabowska śr. 5,3
Lena Książek śr. 5,1
Katarzyna Gądek śr. 5,0
Zuzanna Pasterny śr. 5,35
Marcelina Ufel śr. 5,28
Jan Podgórski śr. 5,14
Dominik Michalski śr. 5,28
Julia Biernacka śr. 5,36

ROK SZKOLNY 2016/2017

kl. IV a
Krzysztof Golonka śr.5,09
Natalia Detko śr. 5,09
Kl. VI b
-
Kl. V a
Weronika Gajda śr.5,27
Dominik Michalski śr. 5,27
Natasza Soćko śr. 5,27
Wiktoria Żmuda śr. 5,18
Julia Biernacka śr. 5,18
Kl. V b
Hanna Grabowska śr. 5,18
Kl. VI a
Zuzanna Pasterny śr. 5,36
Marcelina Ufel śr. 5,36
Kinga Wąsowicz śr.5,1
Jan Pytlewski śr. 5,1
Katarzyna Gądek śr. 5,1
Kl. VI b
-

do góry