Strona główna/Nasza szkoła/Innowacje, Programy i Projekty edukacyjne/Nauka języka angielskiego z wykorzystaniem programu (..)

Nauka języka angielskiego z wykorzystaniem programu InstaLing

iNasza szkoła przystąpiła do XXI edycji Ogólnopolskiego Programu InstaLing wspierającego naukę słówek z języka angielskiego. Insta.Ling jest nowoczesnym programem do nauki słówek z języków obcych. Aplikacji można używać na tabletach, komputerach i telefonach komórkowych.

InstaLing to:
Efektywna nauka
Najlepsze rezultaty daje systematyczna praca. Codzienne przeznaczenie kilka minut na naukę przyniesie efekty.

Atrakcyjna forma
Nauka realizowana jest poprzez quiz, w którym wpisuje się słówka bądź frazy do zdania wyświetlonego na ekranie.

Inteligentne narzędzie
Program zbiera informacje na temat prawidłowych odpowiedzi i błędów związanych z każdym słówkiem i dostosowuje indywidualnie poziom trudności.

Monitorowanie postępów
InstaLing daje możliwość wglądu w raporty o systematyczności pracy, postępach oraz obserwować efekty nauki.